Размер шрифта:

СПОРТ – КЛЮЧ ДО СІМЕЙНОГО ЩАСТЯ

СПОРТ – КЛЮЧ ДО СІМЕЙНОГО ЩАСТЯ СПОРТ - КЛЮЧ ДО СІМЕЙНОГО ЩАСТЯ Так вважають у родині Тетяни та Володимира ПОПОВИХ, заслужених тренерів спорту з лижних гонок. 36 років вони вже разом! - Уявляєте, - герої живуть серед нас, - радісно й натхненно розповідала мені Світлана Винограденко, голова Міжнародної громадської організації «МОЗИРОН». - Неодмінно познайомтеся з Тетяною та Володимиром. Вони не просто тренери - це чудова родина! Володимир і Тетяна в свою чергу пригадували, як познайомилися зі Світланою Винограденко, коли ще працювали у Харкові.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ДЕНЬ МАТЕРІ

ДЕНЬ МАТЕРІ 10 травня 2015 року у Ботанічному саду імені М.М. Гришка відбулись урочисті заходи з нагоди святкування Дня матері. Захід організований з ініціативи міжфракційного об’єднання «Рівні можливості» Верховної Ради України та міжфракційного об’єднання «За рівні можливості» Київської міської ради у співпраці з Управлінням сім'ї, молоді та спорту і Київським міським центром сім’ї «Родинний дім». До початку відкриття заходу Зведений військовий оркестр військового інституту телекомунукацій та інформатизації Державного університету телекомунікацій (начальник оркестру капітан Зінченко М.В.)
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Родина Коломицких. В добрі і любові невечерпна сила.

Родина Коломицких. В добрі і любові невечерпна сила. Кредо родини: «ВОСКРЕСІМО ДУШІ ДЛЯ ДОБРА, ДЛЯ КРАСИ, ДЛЯ ПРАВДИ, ДЛЯ ЛЮБОВІ. В ДОБРІ ТА ЛЮБОВІ НЕВИЧЕРПНА СИЛА». «Пізнай свій край...себе, свій рід, свій народ, свою землю - і ти побачиш шлях у життя. Шлях, на якому найповніше розкриваються його здібності. Ти даси йому продовження, вторувавши стежину, із тієї стежини вже рушили у життя твої нащадки. І також будеш ти».(Г.Сковорода).. В 2006 році родині присвоєно звання «ІДЕАЛЬНА, ТАЛАНОВИТА, СПІВОЧА РОДИНА», а в 2007 та 2012 роках сім ’ я КОЛОМИЦЬКИХ посіла призові місця в Фестивалі родинної культури «РОДОВІД».
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Простая история, и мои впечатления

Простая история одного человека, а ведь из таких рассказов соткана история нашей страны. Прочитав информацию на блоге Mykhailo Ilin этот рассказ, была взволнована вдвойне. http://familytimes.com.ua/homepage/blog/item/3-prostaya-istoriya.html
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Оксана сподівається на допомогу небайдужих людей!

Оксана сподівається на допомогу небайдужих людей! Жінці потрібна трансплантація печінки 33-річна Пелепець Оксана потребує операції з трансплантації печінки. Жінка має складний діагноз: Хронічний ідіопатичний мієлофіброз в стадії виражених клінічних проявів. Тромбоз печінкових вен (синбром Бадда-Кіарі). Цироз печінки. Синдром портальної гіпертензії. Варикоз вен стравоходу ІІІст. Печінково-клітинна недостатність класу В поChsld-Pugh.MELD8. "Я хворію з 2011 року, обстеження проходила в лікарнях міста Харкова, але на жаль лікарями було поставлено не вірний діагноз не дивлячись на те, що я двічі на рік лежала в лікарнях.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Особый случай

Особый случай "Приговоренному" врачами 20-летнему парню пришлось учиться заново есть, говорить, сидеть и ходить" Пострадавший в ДТП 20-летний Евгений Пугач из Макеевки вместе с родителями вынужден был уехать из Донбасса в Киев, где продолжает восстанавливаться, ежедневно занимаясь в тренажерном зале. Врачи постоянно твердили, что с Женей нужно много разговаривать, в подробностях описывать моменты из его детства, подростковой жизни, «шевеля» таким образом его память. Я часами рассказывала сыну о том, как мы в детстве по выходным гуляли в парке, о первом походе в школу, совместном отдыхе на море, спорах и многом другом.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Вчимося доброти

Вчимося доброти Відкриту виховну годину « Вчимося доброти » провела класний керівник 2 класу Білоколодязького навчально-виховного комплексу Жовтяк Ірина Вацлавівна М етою даного заходу було: вчити дітей відрізняти "добро" і "зло"; виховувати доброзичливість, любов до ближнього, бажання прийти комусь на допомогу, почуття вдячності; розвивати мовлення, пам'ять, творчі здібності дітей, артистичні дані; розширити словниковий запас дітей словами ввічливості.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Спорт объединяет

Спорт объединяет Спустя много лет пришла идея создать спортивный проект посвящённый соревнованиям по волейболу, Кубок Дрожанника Ивана Тимофеевича в рамках проекта МОО «МОЗИРОН» « Спорт для всех »
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Традиція святкування Святвечора у родині Гайових

Традиція святкування Святвечора у родині Гайових Традиція святкування Святвечора у родині Гайових: село Калита на Київщині ( Авторський переказ з оригіналу Тетяни Коломицької) Ще до сходу першої зірки, коли можна розпочинати вечерю, вся родина - батько, мати, троє дітей - збираються у святково прибраній хаті. Мати вітає дітей: « тиха ніч, свята ніч. Сьогодні Пресвяте немовлятко народилося!».
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни
Прыг: 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
Скок: 10

TRANSLATE

январь, 2018

пн вт ср чт пт сб вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Всякие наглядности: