Размер шрифта:

ТАМАРА КОТЕЛЯ: «ЗАРАДИ ЛЮБОВІ Я ЗМОЖУ ВСЕ!»

Час від часу задумуюся: які ж невидимі ниточки зводять людей зі спорідненими душами? Але ж як приємно, що вони переплітаються, рідняться й творять дива. Знайомтесь: Тамара Мефодіївна Котеля, завідуюча організаційно-масовим відділом Будинку дитячої творчості Шевченківського району міста Києва, відмінник освіти України. Минулого року МГО «Федерація жінок за мир в усьому світі» визнала Тамару Котелю «Жінкою року» в номінації «Жінка педагог». Родове коріння Тамари Мефодіївни з Шевченкового краю, зі славного Канева. Там минули її шкільні роки й почалася педагогічна діяльність.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ОЛЕКСАНДР АЖИППО: «СПОРТ – ЦЕ МОЄ ЖИТТЯ»

ОЛЕКСАНДР АЖИППО: «СПОРТ – ЦЕ МОЄ ЖИТТЯ» Олександра АЖИППО, ректора Харківської державної академії фізичної культури, доктора педагогічних наук, професора, член секції з фізичного виховання і спорту при НАПН України - Будь ласка, Олександре Юрійовичу, кілька слів про Ваш вуз. - Харківська державна академія фізичної культури - найбільший спортивний вищий навчальний заклад Лівобережжя України. На його базі з 1991 року функціонує перший у галузі регіональний навчально-науково- спортивний комплекс довузівської, вузівської і післявузівської підготовки та підвищення кваліфікації кадрів. До його інфраструктури ввійшли два вищих училища фізичної культури і спорту, кращі спортивні школи (ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ), центри олімпійської підготовки, обласні ради ДСО зі своїми спортивними клубами.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ТЕТЯНА ЯКОВЛЄВА: «ХАЙ ДОБРО НАС УСІХ ЄДНАЄ»

Тетяна Яковлєва - голова правління Козятинського районного громадського товариства батьків інвалідів «ДОМ» (добро, опора, милосердя), що на Вінниччині. - А знаєте, - починає розмову Тетяна Яковлєва, - яке з найулюбленіших моїх свят? І сама ж відповідає: 17 лютого - День спонтанного прояву доброти. Це свято має досить нетривалу історію. Його поява пов'язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об'єднати під гаслами доброти всіх людей планети - незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВИЙ ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДІТЕЙ

Вітаю читачів та прихильників «Школи Юриста». Всі свята вже закінчилися, Новий рік настав, тож в Новий рік з новими перспективами! Сьогодні я хочу приділити увагу такій важливій темі, яка стосується кожного з нас, бо всі ми чиїсь діти, маємо своїх дітей, внуків, а отже тема стосується адміністративно-правового та соціального захисту дітей. До юридичного відділу нашої організації часто звертаються представники батьківських комітетів, які опікуються життям тих шкіл, в яких навчаються їхні діти.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ДОБРІ ДІЯННЯ МОЖУТЬ ПРОЯВЛЯТИСЯ У ДОБРОМУ СЛОВІ

ДОБРІ ДІЯННЯ МОЖУТЬ ПРОЯВЛЯТИСЯ У ДОБРОМУ СЛОВІ Ці січневі дні видаються якимись особливими. Богоявлення, Йордана, Водохреще - з різних сторін підтверджують суть одного з найважливіших днів християнства - Хрещення Ісуса Христа в ріці Йордані. Вважається, що з опівночі 18-го до опівночі 19-го, вода набуває цілющих властивостей, тому багато хто поспішав до водойм - скупатися в ополонці. Мою увагу в соцмережах привертали фото майже оголених жінок, дівчат, які демонстрували свої купальники й хизувалися тим, що вони це зробили - скупалися в ополонці.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ВІКТОР КУПРІЄНКО: «ФУТБОЛ – ЦЕ ЧАСТИНКА МОГО ЖИТТЯ»

Коли Світлана Винограденко, голова правління МБО «МОЗІРОН», починає розповідати про своїх земляків, їхні захоплення, досягнення, часом задумуюся: хтось сидить у великому місті, скиглить і скаржиться, а ось у Білому Колодязі, що на Харківщині - кипить життя. Тут кожен: від малого до великого чимось задіяний. Особливо мене подивувало те, що в селищі Білий Колодязь активно розвинений спорт. Що багато людей не залишаються осторонь спортивних змагань. Ну, ось як Віктор Миколайович Купрієнко. Віктор Миколайович чемно вибачається, що не міг зі мною поговорити - саме були тренування.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ТЕТЯНА МИРОНЕНКО: «ТВОРЧІСТЬ – КРАЩІ ЛІКИ ВІД ДЕПРЕСІЇ»

ТЕТЯНА МИРОНЕНКО: «ТВОРЧІСТЬ – КРАЩІ ЛІКИ ВІД ДЕПРЕСІЇ» Спочатку я милувалася досить оригінальними виробами. Скриньки, хлібниці, підставки під гаряче, серветниці, цукернички... Очі розбігалися від краси. А Світлана Винограденко, голова правління МГО «МОЗІРОН», сама тішилася й надсилала мені фото. Та хіба могла я здогадатися, що всі чудові вироби виготовлені з... паперової лози! Це ж треба - паперова лоза! І до чого ж тільки не додумається наш народ. Світлана Винограденко вміє помічати красу у буднях й розділяти цю радість, множити добро.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ТЕТЯНА ШИРОКОРАД: «ЩОБ ДІТИ Й БАТЬКИ ЗНАХОДИЛИ СПІЛЬНУ МОВУ»

ТЕТЯНА ШИРОКОРАД: «ЩОБ ДІТИ Й БАТЬКИ ЗНАХОДИЛИ СПІЛЬНУ МОВУ» Світлана Винограденко, голова правління МГО «МОЗІРОН», мов ластівка, завжди першою повідомляє приємні новини, любить їх підтримати й поділитися з ближніми. З радістю повідомила, що її землячка Тетяна Широкорад, багатодітна мама отримала орден «Мати-героїня». Голова сільської ради села Юрченкове, що на Харківщині люб’язно відповідає на мої запитання: «Звичайно, знаю і Світлану Винограденко, і чудову родину Широкорад. Прекрасні люди! Сім’я багатодітна. У них п’ятеро діток. Нещодавно Тетяна Широкорад отримала заслужену нагороду. Ми пишаємося і батьками й дітьми».
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Я вас благодарю...

Благодарю вас мои дорогие земляки, односельчане! За ту возможность помочь безвозмездно для развития односельчан. Создание и поддержание проектов даст нам особую возможность: быть современными,активными, позитивными ведь это особые люди нашы родители, которые остались в селе и немного стали взрослее. Очень надеюсь, что создание проектов и моя активная поддержка проекта, даст возможность другим детям односельчанам, находящимся в селе и которые уже давно выехали за пределы села Вспомнить о Родителях. Занимаясь общественной деятельностью и путешествуя в других странах Мира, вижу с какой нежностью дети в первую очередь, а потом государство относятся к своим родителям, пожилым людям.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Бог наделил меня уникальным даром

Я, Кученёва Оксана Станиславовна, родом из Украины, живу в Киеве. Замужем, деток нет. Мне уже 34 года, к этим годам женщина должна состояться уже как мать и сделать каръеру - именно к этому всё шло: я делала стремительно каръеру в банке и планировали с мужем уже детей, но судьба распорядилась по другому.... На первом году нашей супружеской жизни я заболела, казалось бы простой и легко излечимой болезнью, но не верный подход к лечению ( мои ошибки и врачебные) привели к 11 летней болезни, и сейчас мне врачи ставят неизлечимый диагноз - интерстициальный цистит, который требует постоянного внимания врачей, лечения (раз в полгода растяжка мочевого, и ежемесячное вливания лекарства цистостата) - всё это очень дорого.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни
Прыг: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
Скок: 10 20

TRANSLATE

июль, 2017

пн вт ср чт пт сб вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Всякие наглядности: