Размер шрифта:

НАТАЛІЯ ЧЕРНЕНКО: «ТАНЕЦЬ – ЦЕ СПОСІБ ЖИТТЯ»

- Коли ви познайомитеся з Наталею, переконаєтеся, що це жінка - танець, - якось так незвично дала характеристику Наталії Черненко Світлана Винограденко, кандидат психологічних наук, засновниця МГО «МОЗІРОН». Та й справді. Наталю варто було побачити. А що вже слухати - одна насолода. Людина закохана в свою справу. Наталія Черненко, скільки себе пам’ятає, танцювала і слухала музику. Сьогодні вона успішно працює тренером дитячої юнацької спортивної школи «Супаданс». Працює в парі разом з коханим чоловіком Микитою.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Тетяна ПІАСТРО: «ЖИТТЯ, МОВ МУЗИКА»

Тетяна ПІАСТРО: «ЖИТТЯ, МОВ МУЗИКА» Таня народилася в Криму. Її дитинство наповнене кримським повітрям, простором, легкістю. Тепер Крим лише у добрих спогадах. Там залишились кипарисів горді піраміди й таємниці Генуезької фортеці... Віднині, упродовж її життя, лишається любов до музики, чоловіка і трьох талановитих, обдарованих дітей. Спочатку про Тетяну Піастро захоплено розповідала Світлана Винограденко, кандидат психологічних наук, співзасновниця МГО «МОЗІРОН», мама чотирьох дітей, на сьогодні двох школярок. Світлана завжди принагідно захоплено розповідала про школу, в якій навчаються її донечки й середня донька Тетяни Піастро.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

СУБСИДІЯ: ВАРТО ЧИ НІ?

СУБСИДІЯ: ВАРТО ЧИ НІ? СУБСИДІЯ: ВАРТО ЧИ НІ? Вітаю читачів та прихильників «Школи юриста». І знову я хочу поділитися цікавою інформацією на дуже актуальну на сьогоднішній день тему, що стосується надання субсидій населенню та рекомендації щодо її отримання. Насамперед хочу зазначити, що субсидія - це щомісячна адресна безготівкова допомога для відшкодування витрат на оплату управління багатоквартирним будинком, користування житлом або його утримання та комунальних послуг (водо-, тепло-, газопостачання, водовідведення, електроенергію, вивезення побутового сміття та рідких нечистот), а також один раз на рік допомога готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ЇЇ ЛЮБОВ НАВЧАЄ ВСІХ ЛЮБИТИ

ЇЇ ЛЮБОВ НАВЧАЄ ВСІХ ЛЮБИТИ Скільки жінок, стільки й доль. Світлана Винограденко, кандидат психологічних наук, Президент правління МГО «МОЗІРОН» так захоплено розповідала про цю Жінку. Воістину з великої літери. Знайомтесь - Світлана Степанівна Бурбеза, мама двох чудових дітей і двох онуків. Сама ж героїня не вважає, що її життя варте подвигу, а ось від розмови про дітей світиться любов’ю. Скільки може витримати Жінка? Скільки може розділити радостей і жалів. А як зберегти кохання й пронести його через роки?
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ТАМАРА КОТЕЛЯ: «ЗАРАДИ ЛЮБОВІ Я ЗМОЖУ ВСЕ!»

Час від часу задумуюся: які ж невидимі ниточки зводять людей зі спорідненими душами? Але ж як приємно, що вони переплітаються, рідняться й творять дива. Знайомтесь: Тамара Мефодіївна Котеля, завідуюча організаційно-масовим відділом Будинку дитячої творчості Шевченківського району міста Києва, відмінник освіти України. Минулого року МГО «Федерація жінок за мир в усьому світі» визнала Тамару Котелю «Жінкою року» в номінації «Жінка педагог». Родове коріння Тамари Мефодіївни з Шевченкового краю, зі славного Канева. Там минули її шкільні роки й почалася педагогічна діяльність.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ОЛЕКСАНДР АЖИППО: «СПОРТ – ЦЕ МОЄ ЖИТТЯ»

ОЛЕКСАНДР АЖИППО: «СПОРТ – ЦЕ МОЄ ЖИТТЯ» Олександра АЖИППО, ректора Харківської державної академії фізичної культури, доктора педагогічних наук, професора, член секції з фізичного виховання і спорту при НАПН України - Будь ласка, Олександре Юрійовичу, кілька слів про Ваш вуз. - Харківська державна академія фізичної культури - найбільший спортивний вищий навчальний заклад Лівобережжя України. На його базі з 1991 року функціонує перший у галузі регіональний навчально-науково- спортивний комплекс довузівської, вузівської і післявузівської підготовки та підвищення кваліфікації кадрів. До його інфраструктури ввійшли два вищих училища фізичної культури і спорту, кращі спортивні школи (ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ), центри олімпійської підготовки, обласні ради ДСО зі своїми спортивними клубами.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ТЕТЯНА ЯКОВЛЄВА: «ХАЙ ДОБРО НАС УСІХ ЄДНАЄ»

Тетяна Яковлєва - голова правління Козятинського районного громадського товариства батьків інвалідів «ДОМ» (добро, опора, милосердя), що на Вінниччині. - А знаєте, - починає розмову Тетяна Яковлєва, - яке з найулюбленіших моїх свят? І сама ж відповідає: 17 лютого - День спонтанного прояву доброти. Це свято має досить нетривалу історію. Його поява пов'язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об'єднати під гаслами доброти всіх людей планети - незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВИЙ ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДІТЕЙ

Вітаю читачів та прихильників «Школи Юриста». Всі свята вже закінчилися, Новий рік настав, тож в Новий рік з новими перспективами! Сьогодні я хочу приділити увагу такій важливій темі, яка стосується кожного з нас, бо всі ми чиїсь діти, маємо своїх дітей, внуків, а отже тема стосується адміністративно-правового та соціального захисту дітей. До юридичного відділу нашої організації часто звертаються представники батьківських комітетів, які опікуються життям тих шкіл, в яких навчаються їхні діти.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ДОБРІ ДІЯННЯ МОЖУТЬ ПРОЯВЛЯТИСЯ У ДОБРОМУ СЛОВІ

ДОБРІ ДІЯННЯ МОЖУТЬ ПРОЯВЛЯТИСЯ У ДОБРОМУ СЛОВІ Ці січневі дні видаються якимись особливими. Богоявлення, Йордана, Водохреще - з різних сторін підтверджують суть одного з найважливіших днів християнства - Хрещення Ісуса Христа в ріці Йордані. Вважається, що з опівночі 18-го до опівночі 19-го, вода набуває цілющих властивостей, тому багато хто поспішав до водойм - скупатися в ополонці. Мою увагу в соцмережах привертали фото майже оголених жінок, дівчат, які демонстрували свої купальники й хизувалися тим, що вони це зробили - скупалися в ополонці.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни
Прыг: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
Скок: 10 20

TRANSLATE

февраль, 2020

пн вт ср чт пт сб вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Всякие наглядности: