Размер шрифта:

Прекрасное востребовано всегда

На днях моя внучка, придя с работы, воскликнула: «Дедуля! Я тебе книгу принесла! Она тебе должна понравиться!». Я с благодарностью взял в руки красиво оформленную книгу, прочитал заглавие: «Галина Наумеко. Его величество протокол». С сомнением подумал: «Что может быть интересного для меня, человека весьма далекого от дипломатии, в книге, которая, по всей видимости, предназначена для дипломатов?» Да и фамилия мне ничего не говорила - среди встречавшихся в СМИ фамилию Науменко я не пригадывал.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ЛЮДМИЛА ФЕДОТОВА: «СІМ’Я – ЦЕ СЕРЙОЗНО!»

З Людмилою Федотовою ми зустрілися в Ірпінському міському парку ім. В. Правика. За ароматною кавою й запашним чаєм швидко минула наша розмова. Лишився теплий спогад і приємні враження. Людмила Федотова щиро радіє новим знайомствам. Мов дарунок сприйняла знайомство зі Світланою Винограденко, головою правління МГО «МОЗІРОН».
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

СВІТЛАНА ТЕСЛЕНКО: «ЩАСТЯ – ВОНО ПОРУЧ!»

СВІТЛАНА ТЕСЛЕНКО: «ЩАСТЯ – ВОНО ПОРУЧ!» - Світлана Тесленко вже ось п'ятнадцять років очолює сільський Будинок культури. - Робота там на високому рівні! А все тому, що Світлана - незвичайна жінка. Її не просто люблять - її обожнюють в селі. Про роботу сільського клубу знають далеко за межами району. Дуже хочу, щоб про неї довідалося більше людей... Але ж як мене приємно здивувала розмова зі Світланою Тесленко. Зазвичай, мої герої починають розповідати як вони люблять свою роботу.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

АЛЛА ОМЕЛЬЯНЕНКО: «САМА ПРАЦЮЮ Й ІНШИХ ЗАОХОЧУЮ!»

АЛЛА ОМЕЛЬЯНЕНКО: «САМА ПРАЦЮЮ Й ІНШИХ ЗАОХОЧУЮ!» АЛЛА ОМЕЛЬЯНЕНКО: «САМА ПРАЦЮЮ Й ІНШИХ ЗАОХОЧУЮ!» Є на карті України така адреса - селище міського типу Білий Колодязь. Це у Вовчанському районі, що на Харківщині. Селище минулого року відсвяткувало 225-річчя. А в тому селищі - чудовий культурний осередок - Будинок культури. Там по-справжньому вирує життя! Бо ось уже другий десяток років очолює його завідуюча й художній керівник - Алевтина Василівна Омельяненко. - Взагалі-то в селі мене всі називають Аллою Василівною, хоч за паспортом я Алевтина, - розповідає сміючись.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Ровняемся на 'СИЛЬНЫХ ДУХОМ'

Познайомилися ми з Оленою Олексіївною близько 4-х років тому, коли відвідали її з групою подруг-волонтерів з Федерації жінок за мир у всьому світі. Під час першого приїзду до Олени Олексіївні ми були вражені, побачивши її, прикутою до ліжка, ледве стримували себе, щоб не заплакати. З 5-ти років у Олени стала прогресувати хвороба ДЦП. Маленькою дівчинкою Олена Олексіївна перенесла 12 операцій і внаслідок цього стала практично паралізована. Здавалося б, переживши стільки випробувань, вона могла б впасти у відчай: адже Олена могла лежати тільки на животі, ноги були знерухомлені, руки зігнуті.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

СПОРТ – ОСНОВА МОГО ЖИТТЯ. СПОРТ – ЦЕ ЛЮБОВ І ДРУЖБА

СПОРТ – ОСНОВА МОГО ЖИТТЯ. СПОРТ – ЦЕ ЛЮБОВ І ДРУЖБА ВАСИЛЬ ЗАКРЕВСЬКИЙ: «СПОРТ - ОСНОВА МОГО ЖИТТЯ. СПОРТ - ЦЕ ЛЮБОВ І ДРУЖБА» - А знаєте, сліпота - не вирок, а лише інший спосіб життя, - розповідає мені Світлана Винограденко, голова Міжнародної громадської організації « МОЗІРОН ». - Світ уже встиг переконатися у слушності цих слів на прикладі багатьох відомих незрячих людей, одним із яких є Василь Закревський. До речі, Василь наш волонтер. Досить часто цей юнак приходить на допомогу багатьом зрячим.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ЖИТТЯ, МОВ ТАНОК

ЖИТТЯ, МОВ ТАНОК Знайомтесь - Катерина Золотова, волонтер Міжнародної громадської організації « МОЗІРОН ». С пілкуватися з Катериною - легко, одне задоволення. Вона ніби розділена на маленькі частинки - пазли. Пазли віри, мрії, пазли характеру, пазли любові, сім’ї, материнства і, звичайно ж, пазли творчості. Вона вміє радіти найменшому. Будь-яку роботу виконує з радістю, задоволенням і натхненням. Так було і того дня, коли зустрілися на одному заході. Саме тоді й переконалася, що в цієї пані вдається все, за що б вона не взялася.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Гармония похожа на круг

- Наташа, расскажите, пожалуйста, о своей семье. Откуда вы родом? - C детства не теряла ощущение своего еврейства. - Я родилась в Кировоградской области в обыкновенной еврейской, уточняю, советской еврейской семье. Мои родители были учителями в средней школе: мама была филологом, а папа преподавал географию и историю. Причем мои родители были очень самоотверженными во всех смыслах советскими людьми. К слову сказать, десятого августа в нашей семье состоится юбилей: 50-летие со дня их свадьбы.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ВАЛЕНТИНА КАТАСОНОВА: «У МЕНЕ ВСІ ДІТИ СВОЇ»

ВАЛЕНТИНА КАТАСОНОВА: «У МЕНЕ ВСІ ДІТИ СВОЇ» Знайомтесь - Валентина Богданівна Катасонова, вихователь, заступник директора Білоколодязького навчально-виховного комплексу Вовчанського району, що на Харківщині.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ЖИТТЯ ЗІ СПОРТОМ ЯСКРАВІШЕ

ЖИТТЯ ЗІ СПОРТОМ ЯСКРАВІШЕ ЖИТТЯ ЗІ СПОРТОМ ЯСКРАВІШЕ Так вважають вчителі фізичного виховання Білоколодязького навально-виховного комбінату Надія Михайлівна Синельник і Наталія Анатолівна Філімонова.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни
Прыг: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
Скок: 10 20

TRANSLATE

май, 2017

пн вт ср чт пт сб вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Всякие наглядности: