Размер шрифта:

Благодійний проект «Творча майстерня Родини Сивак»

Ч отири роки поспіль в м. Ірпінь Київської області, у міській бібліотеці в дитячому читальному залі за адресою: м. Ірпінь, вул. Шевченко, 3 «А», для дітей розпочато благодійний проект «Творча майстерня Родини Сивак». Перши декілька років проект підтримувала Асамблея громадських організацій «Розвиток Приірпіння». Залучений спеціаліст по роботі з дітьми - Філімонов Микола Васильович, художник. Активісти проекту - сім’я Сивак; Наталія Пророченко (мама); Марина Анісімова (мама); Оксана Левченко (мама); Тетяна Кодьєва (мама); Людмила Войдюк (мама).
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Школа Юриста. Звернення громадян

Вітаю читачів «Школи Юриста». І знову з Вами юрист МГО «МОЗІРОН» Оксана Сохатська. В нашому такому багатогранному житті трапляється різне: то довідку треба взяти, то листа написати, або, можливо, звернутися по допомогу чи роз’яснення до владних органів чи до конкретної особи. І от в таких випадках, коли необхідно вирішити якесь питання чи отримати певну консультацію, використовується офіційне звернення громадян, адже в Конституції України чітко зазначено, що звернення громадян є одним із способів захисту своїх прав та законних інтересів, а, отже всі мають право направляти колективні чи індивідуальні звернення до різних державних установ.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Школа Юриста

«Життя бентежне...». Як часто нам доводиться чути такі слова? «Життя прекрасне!!!» Так часто кажу я своїм друзям, знайомим, людям, які звертаються по допомогу до мене. Бо дійсно, життя прекрасне. Хіба не щастя прокидатися вранці і, розплющивши очі, бігти варити каву коханому? Чи зателефонувавши сестрі, побажати їй «Доброго ранку»? А хіба є більша радість, аніж спостерігати як ростуть твої діти, радіти разом з ними їхнім досягненням? Таких прикладів купа, навіть дрібниця може порадувати або засмутити.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Прекрасное востребовано всегда

На днях моя внучка, придя с работы, воскликнула: «Дедуля! Я тебе книгу принесла! Она тебе должна понравиться!». Я с благодарностью взял в руки красиво оформленную книгу, прочитал заглавие: «Галина Наумеко. Его величество протокол». С сомнением подумал: «Что может быть интересного для меня, человека весьма далекого от дипломатии, в книге, которая, по всей видимости, предназначена для дипломатов?» Да и фамилия мне ничего не говорила - среди встречавшихся в СМИ фамилию Науменко я не пригадывал.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ЛЮДМИЛА ФЕДОТОВА: «СІМ’Я – ЦЕ СЕРЙОЗНО!»

З Людмилою Федотовою ми зустрілися в Ірпінському міському парку ім. В. Правика. За ароматною кавою й запашним чаєм швидко минула наша розмова. Лишився теплий спогад і приємні враження. Людмила Федотова щиро радіє новим знайомствам. Мов дарунок сприйняла знайомство зі Світланою Винограденко, головою правління МГО «МОЗІРОН».
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

СВІТЛАНА ТЕСЛЕНКО: «ЩАСТЯ – ВОНО ПОРУЧ!»

СВІТЛАНА ТЕСЛЕНКО: «ЩАСТЯ – ВОНО ПОРУЧ!» - Світлана Тесленко вже ось п'ятнадцять років очолює сільський Будинок культури. - Робота там на високому рівні! А все тому, що Світлана - незвичайна жінка. Її не просто люблять - її обожнюють в селі. Про роботу сільського клубу знають далеко за межами району. Дуже хочу, щоб про неї довідалося більше людей... Але ж як мене приємно здивувала розмова зі Світланою Тесленко. Зазвичай, мої герої починають розповідати як вони люблять свою роботу.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

АЛЛА ОМЕЛЬЯНЕНКО: «САМА ПРАЦЮЮ Й ІНШИХ ЗАОХОЧУЮ!»

АЛЛА ОМЕЛЬЯНЕНКО: «САМА ПРАЦЮЮ Й ІНШИХ ЗАОХОЧУЮ!» АЛЛА ОМЕЛЬЯНЕНКО: «САМА ПРАЦЮЮ Й ІНШИХ ЗАОХОЧУЮ!» Є на карті України така адреса - селище міського типу Білий Колодязь. Це у Вовчанському районі, що на Харківщині. Селище минулого року відсвяткувало 225-річчя. А в тому селищі - чудовий культурний осередок - Будинок культури. Там по-справжньому вирує життя! Бо ось уже другий десяток років очолює його завідуюча й художній керівник - Алевтина Василівна Омельяненко. - Взагалі-то в селі мене всі називають Аллою Василівною, хоч за паспортом я Алевтина, - розповідає сміючись.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Ровняемся на 'СИЛЬНЫХ ДУХОМ'

Познайомилися ми з Оленою Олексіївною близько 4-х років тому, коли відвідали її з групою подруг-волонтерів з Федерації жінок за мир у всьому світі. Під час першого приїзду до Олени Олексіївні ми були вражені, побачивши її, прикутою до ліжка, ледве стримували себе, щоб не заплакати. З 5-ти років у Олени стала прогресувати хвороба ДЦП. Маленькою дівчинкою Олена Олексіївна перенесла 12 операцій і внаслідок цього стала практично паралізована. Здавалося б, переживши стільки випробувань, вона могла б впасти у відчай: адже Олена могла лежати тільки на животі, ноги були знерухомлені, руки зігнуті.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

СПОРТ – ОСНОВА МОГО ЖИТТЯ. СПОРТ – ЦЕ ЛЮБОВ І ДРУЖБА

СПОРТ – ОСНОВА МОГО ЖИТТЯ. СПОРТ – ЦЕ ЛЮБОВ І ДРУЖБА ВАСИЛЬ ЗАКРЕВСЬКИЙ: «СПОРТ - ОСНОВА МОГО ЖИТТЯ. СПОРТ - ЦЕ ЛЮБОВ І ДРУЖБА» - А знаєте, сліпота - не вирок, а лише інший спосіб життя, - розповідає мені Світлана Винограденко, голова Міжнародної громадської організації « МОЗІРОН ». - Світ уже встиг переконатися у слушності цих слів на прикладі багатьох відомих незрячих людей, одним із яких є Василь Закревський. До речі, Василь наш волонтер. Досить часто цей юнак приходить на допомогу багатьом зрячим.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ЖИТТЯ, МОВ ТАНОК

ЖИТТЯ, МОВ ТАНОК Знайомтесь - Катерина Золотова, волонтер Міжнародної громадської організації « МОЗІРОН ». С пілкуватися з Катериною - легко, одне задоволення. Вона ніби розділена на маленькі частинки - пазли. Пазли віри, мрії, пазли характеру, пазли любові, сім’ї, материнства і, звичайно ж, пазли творчості. Вона вміє радіти найменшому. Будь-яку роботу виконує з радістю, задоволенням і натхненням. Так було і того дня, коли зустрілися на одному заході. Саме тоді й переконалася, що в цієї пані вдається все, за що б вона не взялася.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни
Прыг: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
Скок: 10 20

TRANSLATE

июль, 2017

пн вт ср чт пт сб вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Всякие наглядности: