Размер шрифта:

СЕРГІЙ БОНДАРЕНКО: «СЕЛО МАЄ ЖИТИ ПОВНОЦІННИМ ЖИТТЯМ»

СЕРГІЙ БОНДАРЕНКО: «СЕЛО МАЄ ЖИТИ ПОВНОЦІННИМ ЖИТТЯМ» Світлана Винограденко, голова Міжнародної громадської організації «МОЗИРОН» вчасно нагадала, що саме 7 грудня - День місцевого самоврядування. До того вона встигла привітати свого земляка Сергія Бондаренка, сільського голову Юрченківської сільської ради, що на Харківщині. Раніше Світлана Володимирівна із захопленням розповідала про те, що на місцевих виборах Сергія Бондаренка за першим туром і вперше громада обрала сільським головою. Сам Сергій Бондаренко - небагатослівний. Але людина слова і діла. Народився він на Харківщині в селі з поетичною назвою Білий Колодязь.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ЛЮДИНА ЗІТКАНА З ДОБРА

ЛЮДИНА ЗІТКАНА З ДОБРА Доля дарує нам нові зустрічі і людей не випадково. Хіба мріяла я колись, що познайомлюся з чарівною і доброю Оксаною Гопанюк за кілька годин до її дня народження.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Допомога на стражі довголіття

Далай Лама XIV та Матір Тереза - дві людини, чиї імена назавжди залишаться в історії людства, але що спільного між цим завжди усміхненим чоловіком з Центральної Азії та закутаною в біле сарі з блакитною облямівкою жінкою з Македонії? Безсумнівно, обидва вони є видатними релігійними діячами, обидва допомагали нужденним, пропагували ідеї відмови від усіх видів насильства та обидва отримали Нобелівську премію миру. Але їх пов’язує також й інша проста життєва обставина - і Матір Тереза, і Далай Лама XIV є довгожителями з ясним розумом та активною життєвою позицією.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР

ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР Про директора школи, який співає, неординарних батьків і добро, яке варто творити заради дітей і майбутнього Зі Світланою Винограденко, головою Міжнародної громадської організації « МОЗІРОН» завітали до спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу №302 м. Києва. Нас радо зустрів директор Степан Федорович Старов. Доля уготувала для Степана Федоровича свого часу правильний вибір. Хоч і мріяв у шкільні роки стати військовим, та постійно щось відводило його з тієї дороги й направляло на інший шлях.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Олімпійський тиждень

Олімпійський тиждень З 07.09. по 12. 09. 2015 року в нашому НВК пройшов Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури і спорту України. Тиждень проводився за планом Понеділок. Загальношкільна лінійка (ознайомлення з планом роботи на тиждень) Вівторок. Рухливі ігри на перервах. Веселі старти 1 - 4 класи. Середа. Перегляд і обговорення презентацій з історії олімпійського руху та Олімпійських ігор. Четвер. Вікторина на тему «Олімпійське сузір’я України». П’ятниця. Змагання з фігурного водіння на велосипеді 5-11 класи.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ВЧИТЕЛІВ ТРИМАЄ НА СВІТІ ЛЮБОВ, ЯКУ ВОНИ РОЗДАЮТЬ ДІТЯМ

НАТАЛІЯ ЩЕНЯВСЬКА: «ВЧИТЕЛІВ ТРИМАЄ НА СВІТІ ЛЮБОВ, ЯКУ ВОНИ РОЗДАЮТЬ ДІТЯМ» Знайомство з Наталією Щенявською, директором київської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання відбулося під час святкового вечора, приуроченого 60-річчю школи. Дружба Світлани Винограденко, голови міжнародної громадської організації «МОЗІРОН» (Міжнародної організації за збереження і розвиток народів) з Наталією Борисівною Щенявською розпочалася кілька років тому на базі спільних громадських зацікавлень та доброчинної діяльності. А це ось на ювілей школи Світлана Винограденко зі своїми волонтерами зробили для школи подарунок -дерева й саджанці для шкільного саду.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

РУХАТИСЬ ДАЛІ – ВПЕРЕД!

РУХАТИСЬ ДАЛІ – ВПЕРЕД! Юля Кучер - волонтер Козятинського районного громадського товариства батьків інвалідів «ДОМ» приїхала до Києва на свято «Серце, зігріте любов’ю» на запрошення Світлани Винограденко, голови міжнародної громадської організації «МОЗИРОН».
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Життя зi спортом яскравiше

Життя зi спортом яскравiше З дитинства ми чуємо навколо себе гучні висловлювання на тему спорту; будь то «О, спорт! Ти - Мир!!» або «Загартовуйся, якщо хочеш бути здоровий!» І безліч інших. І адже ніхто з цим не сперечається. Завжди всім було відомо, що заняття спортом в значній мірі можуть зберегти здоров'я, нерідко поправити його, і, як наслідок, продовжити життя.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ Знайомтесь – дитячий будинок сімейного

ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ Знайомтесь – дитячий будинок сімейного Знайомтесь - дитячий будинок сімейного типу Гороховатських. Світлана Винограденко, голова Міжнародної громадської організації «МОЗИРОН» вже давно підтримує зв’язки з родиною Гороховатських: допомагає морально й матеріально. Ось і цього разу приїхала з подарунками і солодощами.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ДОРОГА ДО ХРАМУ САМА ПРИВЕДЕ

ДОРОГА ДО ХРАМУ САМА ПРИВЕДЕ Дороги Харківщини привели нас до оселі ієромонаха Давида, настоятеля Свято-Михайлівського храму. - Трохи більше як три роки тому, я приїхав у це село,- розповідає отець Давид. - Звісно, хто довіриться одразу так...Який фермер чи бізнесмен прийде чи відгукнеться на допомогу. Тим більше, не відомо чи, навпаки, відомо яка репутація залишилася від попередника. Треба розпочинати з добрих справ самому і вірити. Нікого не ватро ні в чому переконувати, люди самі завжди бачать істину, а дорога до храму їх приведе.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни
Прыг: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
Скок: 10 20

TRANSLATE

июль, 2017

пн вт ср чт пт сб вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Всякие наглядности: