Размер шрифта:

ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР

ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР Про директора школи, який співає, неординарних батьків і добро, яке варто творити заради дітей і майбутнього Зі Світланою Винограденко, головою Міжнародної громадської організації « МОЗІРОН» завітали до спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу №302 м. Києва. Нас радо зустрів директор Степан Федорович Старов. Доля уготувала для Степана Федоровича свого часу правильний вибір. Хоч і мріяв у шкільні роки стати військовим, та постійно щось відводило його з тієї дороги й направляло на інший шлях.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Олімпійський тиждень

Олімпійський тиждень З 07.09. по 12. 09. 2015 року в нашому НВК пройшов Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури і спорту України. Тиждень проводився за планом Понеділок. Загальношкільна лінійка (ознайомлення з планом роботи на тиждень) Вівторок. Рухливі ігри на перервах. Веселі старти 1 - 4 класи. Середа. Перегляд і обговорення презентацій з історії олімпійського руху та Олімпійських ігор. Четвер. Вікторина на тему «Олімпійське сузір’я України». П’ятниця. Змагання з фігурного водіння на велосипеді 5-11 класи.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ВЧИТЕЛІВ ТРИМАЄ НА СВІТІ ЛЮБОВ, ЯКУ ВОНИ РОЗДАЮТЬ ДІТЯМ

НАТАЛІЯ ЩЕНЯВСЬКА: «ВЧИТЕЛІВ ТРИМАЄ НА СВІТІ ЛЮБОВ, ЯКУ ВОНИ РОЗДАЮТЬ ДІТЯМ» Знайомство з Наталією Щенявською, директором київської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання відбулося під час святкового вечора, приуроченого 60-річчю школи. Дружба Світлани Винограденко, голови міжнародної громадської організації «МОЗІРОН» (Міжнародної організації за збереження і розвиток народів) з Наталією Борисівною Щенявською розпочалася кілька років тому на базі спільних громадських зацікавлень та доброчинної діяльності. А це ось на ювілей школи Світлана Винограденко зі своїми волонтерами зробили для школи подарунок -дерева й саджанці для шкільного саду.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

РУХАТИСЬ ДАЛІ – ВПЕРЕД!

РУХАТИСЬ ДАЛІ – ВПЕРЕД! Юля Кучер - волонтер Козятинського районного громадського товариства батьків інвалідів «ДОМ» приїхала до Києва на свято «Серце, зігріте любов’ю» на запрошення Світлани Винограденко, голови міжнародної громадської організації «МОЗИРОН».
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Життя зi спортом яскравiше

Життя зi спортом яскравiше З дитинства ми чуємо навколо себе гучні висловлювання на тему спорту; будь то «О, спорт! Ти - Мир!!» або «Загартовуйся, якщо хочеш бути здоровий!» І безліч інших. І адже ніхто з цим не сперечається. Завжди всім було відомо, що заняття спортом в значній мірі можуть зберегти здоров'я, нерідко поправити його, і, як наслідок, продовжити життя.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ Знайомтесь – дитячий будинок сімейного

ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ Знайомтесь – дитячий будинок сімейного Знайомтесь - дитячий будинок сімейного типу Гороховатських. Світлана Винограденко, голова Міжнародної громадської організації «МОЗИРОН» вже давно підтримує зв’язки з родиною Гороховатських: допомагає морально й матеріально. Ось і цього разу приїхала з подарунками і солодощами.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ДОРОГА ДО ХРАМУ САМА ПРИВЕДЕ

ДОРОГА ДО ХРАМУ САМА ПРИВЕДЕ Дороги Харківщини привели нас до оселі ієромонаха Давида, настоятеля Свято-Михайлівського храму. - Трохи більше як три роки тому, я приїхав у це село,- розповідає отець Давид. - Звісно, хто довіриться одразу так...Який фермер чи бізнесмен прийде чи відгукнеться на допомогу. Тим більше, не відомо чи, навпаки, відомо яка репутація залишилася від попередника. Треба розпочинати з добрих справ самому і вірити. Нікого не ватро ні в чому переконувати, люди самі завжди бачать істину, а дорога до храму їх приведе.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ГОЛОВНЕ – НЕ ВТРАЧАТИ ВІРУ В СЕБЕ

ГОЛОВНЕ – НЕ ВТРАЧАТИ ВІРУ В СЕБЕ ЮРІЙ УТКІН: «ГОЛОВНЕ - НЕ ВТРАЧАТИ ВІРУ В СЕБЕ»
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

СИЛЬНЕ СЛОВО МОЛИТВИ

Л ітні запилені дороги водять нас Вовчанським районом, що на Харківщині. Цей район особливо дорогий моїй супутниці Світлані Винограденко, голові Міжнародної громадської організації «МОЗИРОН». С вого часу Світлана народилася в селі з поетичною назвою Білий Колодязь. Її тут не просто упізнають, її радо зустрічають, бо знають, що Світлана без подарунків і добрих вістей не приїздить.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ПОМІТНІ ЗДОБУТКИ МАЛЕНЬКОЇ ШКОЛИ

ПОМІТНІ ЗДОБУТКИ МАЛЕНЬКОЇ ШКОЛИ Кущі мирту звичайного обступили Пільнянський навчально-виховний комбінат, що у Вовчанському районі на Харківщині. Всюди квіти: на клумбах, підвіконнях. Дихається тут справді легко.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни
Прыг: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
Скок: 10 20

TRANSLATE

май, 2017

пн вт ср чт пт сб вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Всякие наглядности: