Размер шрифта:

Оксана сподівається на допомогу небайдужих людей!

Оксана сподівається на допомогу небайдужих людей! Жінці потрібна трансплантація печінки 33-річна Пелепець Оксана потребує операції з трансплантації печінки. Жінка має складний діагноз: Хронічний ідіопатичний мієлофіброз в стадії виражених клінічних проявів. Тромбоз печінкових вен (синбром Бадда-Кіарі). Цироз печінки. Синдром портальної гіпертензії. Варикоз вен стравоходу ІІІст. Печінково-клітинна недостатність класу В поChsld-Pugh.MELD8. "Я хворію з 2011 року, обстеження проходила в лікарнях міста Харкова, але на жаль лікарями було поставлено не вірний діагноз не дивлячись на те, що я двічі на рік лежала в лікарнях.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Особый случай

Особый случай "Приговоренному" врачами 20-летнему парню пришлось учиться заново есть, говорить, сидеть и ходить" Пострадавший в ДТП 20-летний Евгений Пугач из Макеевки вместе с родителями вынужден был уехать из Донбасса в Киев, где продолжает восстанавливаться, ежедневно занимаясь в тренажерном зале. Врачи постоянно твердили, что с Женей нужно много разговаривать, в подробностях описывать моменты из его детства, подростковой жизни, «шевеля» таким образом его память. Я часами рассказывала сыну о том, как мы в детстве по выходным гуляли в парке, о первом походе в школу, совместном отдыхе на море, спорах и многом другом.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Вчимося доброти

Вчимося доброти Відкриту виховну годину « Вчимося доброти » провела класний керівник 2 класу Білоколодязького навчально-виховного комплексу Жовтяк Ірина Вацлавівна М етою даного заходу було: вчити дітей відрізняти "добро" і "зло"; виховувати доброзичливість, любов до ближнього, бажання прийти комусь на допомогу, почуття вдячності; розвивати мовлення, пам'ять, творчі здібності дітей, артистичні дані; розширити словниковий запас дітей словами ввічливості.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Спорт объединяет

Спорт объединяет Спустя много лет пришла идея создать спортивный проект посвящённый соревнованиям по волейболу, Кубок Дрожанника Ивана Тимофеевича в рамках проекта МОО «МОЗИРОН» « Спорт для всех »
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Традиція святкування Святвечора у родині Гайових

Традиція святкування Святвечора у родині Гайових Традиція святкування Святвечора у родині Гайових: село Калита на Київщині ( Авторський переказ з оригіналу Тетяни Коломицької) Ще до сходу першої зірки, коли можна розпочинати вечерю, вся родина - батько, мати, троє дітей - збираються у святково прибраній хаті. Мати вітає дітей: « тиха ніч, свята ніч. Сьогодні Пресвяте немовлятко народилося!».
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Шкільною родиною - до розбудови нової України

Шкільною родиною - до розбудови нової України Передмова до позитиву Завдяки випадковій зустрічі з унікальною людиною ( при цьому беремо до уваги, що випадковостей не буває) всередині січня 2015 р. зуміла побувати в унікальному освітньому колективі. Це Київська середня iкола №113з технологічним таспортивним ухилом. Все, що роблять в цій школі освітяни саме в ці драматичні для країни дні тайв попередні роки, вселили позитив, оптимізм, якими і хочу поділитися з вами, шановні читачі.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

C Новым годом!

C Новым годом! Желаю Вам под Новый год Веселья звонкого, как лед, Улыбок светлых- как янтарь, Здоровья- как мороз в январь!
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Молодь обирає здоров’я!

Молодь обирає здоров’я! 11 червня 2014 року Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації спільно з КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» проведено фінал ІІ (регіонального) етапу VІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Харківській області.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Жінки і краса врятують світ

Жінки і краса врятують світ Цьогоріч на конференції обговорювали роль жіночих організацій у поширенні цінностей істинних сімей та сприянні міжурядовій співпраці задля побудови стабільного миру. Конференція асоціюється з теплим погожим днем - все довкола у весняних барвах, квітучих садках, бузкових ароматах... - Миру й спокою нам, чистого неба й сонячного дня, - вітаючись один з одним, бажають старі й нові друзі. Мов бджоли злітаються до квітки, так тягнуться гості й учасники конференції до Тетяни Коцеби, Голови Правління «Федерації жінок за мир у всьому світі».
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни
Прыг: 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
Скок: 10 20

TRANSLATE

май, 2017

пн вт ср чт пт сб вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Всякие наглядности: