Размер шрифта:

ХУСТКА МАМИНА ЗІГРІВАЄ…

ХУСТКА МАМИНА ЗІГРІВАЄ… Є люди, які з першого погляду заворожують, надихають, зацікавлюють. Саме такою свого часу побачила Людмилу Грабовенко. Людмила - жінка, яка вміє берегти найдорожче й донести його до небайдужого серця. - На свою першу зарплату я купила, не повірите - хустку. - Жіноча хустка як оберіг пам’яті українського народу. Про те, що колись буду виставляти на показ і не мріяла. Та на все свій час. Якось у «Родинному домі» хотіли організувати щось затишне, домашнє...
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Знайомтесь – Ірина ПЕРСАНОВА. З ПІСНЕЮ Я НАРОДИЛАСЯ…

Знайомтесь – Ірина ПЕРСАНОВА. З ПІСНЕЮ Я НАРОДИЛАСЯ… Ірина ПЕРСАНОВА. Співачка, лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів та фестивалів, керівник вокально-оперної студії при Київському міському будинку вчителя. Ірину Персанову слухаю давно. Коли одного разу почуєш її голос, він знайде місце в куточках душі і вже ніколи не згубиться серед інших. Радію, коли мої уподобання співпадають з друзями.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ПІЗНАЮ СВІТ ЧЕРЕЗ СПІЛКУВАННЯ З ЛЮДЬМИ

Оксана СОХАТСЬКА: «ПІЗНАЮ СВІТ ЧЕРЕЗ СПІЛКУВАННЯ З ЛЮДЬМИ» Доля дарує мені цікавих співрозмовників. А від тих зустрічей світлішає й добрішає на душі... Світлана Винограденко, голова Міжнародної громадської організації «МОЗИРОН» знайомить мене із симпатичною жінкою: «Оксана Сохатська - наш волонтер, чудова жінка, прекрасна мама. І такий приємний збіг - у неї сьогодні день народження, а вона на роботі! А так хочеться набажати їй всього найпрекраснішого і...щоб вона менше працювала, а більше мріяла!»
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

СПОРТ – КЛЮЧ ДО СІМЕЙНОГО ЩАСТЯ

СПОРТ – КЛЮЧ ДО СІМЕЙНОГО ЩАСТЯ СПОРТ - КЛЮЧ ДО СІМЕЙНОГО ЩАСТЯ Так вважають у родині Тетяни та Володимира ПОПОВИХ, заслужених тренерів спорту з лижних гонок. 36 років вони вже разом! - Уявляєте, - герої живуть серед нас, - радісно й натхненно розповідала мені Світлана Винограденко, голова Міжнародної громадської організації «МОЗИРОН». - Неодмінно познайомтеся з Тетяною та Володимиром. Вони не просто тренери - це чудова родина! Володимир і Тетяна в свою чергу пригадували, як познайомилися зі Світланою Винограденко, коли ще працювали у Харкові.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

ДЕНЬ МАТЕРІ

ДЕНЬ МАТЕРІ 10 травня 2015 року у Ботанічному саду імені М.М. Гришка відбулись урочисті заходи з нагоди святкування Дня матері. Захід організований з ініціативи міжфракційного об’єднання «Рівні можливості» Верховної Ради України та міжфракційного об’єднання «За рівні можливості» Київської міської ради у співпраці з Управлінням сім'ї, молоді та спорту і Київським міським центром сім’ї «Родинний дім». До початку відкриття заходу Зведений військовий оркестр військового інституту телекомунукацій та інформатизації Державного університету телекомунікацій (начальник оркестру капітан Зінченко М.В.)
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Родина Коломицких. В добрі і любові невечерпна сила.

Родина Коломицких. В добрі і любові невечерпна сила. Кредо родини: «ВОСКРЕСІМО ДУШІ ДЛЯ ДОБРА, ДЛЯ КРАСИ, ДЛЯ ПРАВДИ, ДЛЯ ЛЮБОВІ. В ДОБРІ ТА ЛЮБОВІ НЕВИЧЕРПНА СИЛА». «Пізнай свій край...себе, свій рід, свій народ, свою землю - і ти побачиш шлях у життя. Шлях, на якому найповніше розкриваються його здібності. Ти даси йому продовження, вторувавши стежину, із тієї стежини вже рушили у життя твої нащадки. І також будеш ти».(Г.Сковорода).. В 2006 році родині присвоєно звання «ІДЕАЛЬНА, ТАЛАНОВИТА, СПІВОЧА РОДИНА», а в 2007 та 2012 роках сім ’ я КОЛОМИЦЬКИХ посіла призові місця в Фестивалі родинної культури «РОДОВІД».
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Простая история, и мои впечатления

Простая история одного человека, а ведь из таких рассказов соткана история нашей страны. Прочитав информацию на блоге Mykhailo Ilin этот рассказ, была взволнована вдвойне. http://familytimes.com.ua/homepage/blog/item/3-prostaya-istoriya.html
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Оксана сподівається на допомогу небайдужих людей!

Оксана сподівається на допомогу небайдужих людей! Жінці потрібна трансплантація печінки 33-річна Пелепець Оксана потребує операції з трансплантації печінки. Жінка має складний діагноз: Хронічний ідіопатичний мієлофіброз в стадії виражених клінічних проявів. Тромбоз печінкових вен (синбром Бадда-Кіарі). Цироз печінки. Синдром портальної гіпертензії. Варикоз вен стравоходу ІІІст. Печінково-клітинна недостатність класу В поChsld-Pugh.MELD8. "Я хворію з 2011 року, обстеження проходила в лікарнях міста Харкова, але на жаль лікарями було поставлено не вірний діагноз не дивлячись на те, що я двічі на рік лежала в лікарнях.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни

Особый случай

Особый случай "Приговоренному" врачами 20-летнему парню пришлось учиться заново есть, говорить, сидеть и ходить" Пострадавший в ДТП 20-летний Евгений Пугач из Макеевки вместе с родителями вынужден был уехать из Донбасса в Киев, где продолжает восстанавливаться, ежедневно занимаясь в тренажерном зале. Врачи постоянно твердили, что с Женей нужно много разговаривать, в подробностях описывать моменты из его детства, подростковой жизни, «шевеля» таким образом его память. Я часами рассказывала сыну о том, как мы в детстве по выходным гуляли в парке, о первом походе в школу, совместном отдыхе на море, спорах и многом другом.
Читать полностью...
Из рубрики: Истории из жизни
Прыг: 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
Скок: 10 20

TRANSLATE

февраль, 2020

пн вт ср чт пт сб вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Всякие наглядности: