Размер шрифта:

ДАРІЯ МОРОСЯК: «ГОЛОВНЕ: ПІДТРИМУВАТИ ВІТЧИЗНЯНОГО ВИРОБНИКА

ДАРІЯ МОРОСЯК: «ГОЛОВНЕ: ПІДТРИМУВАТИ ВІТЧИЗНЯНОГО ВИРОБНИКА

ДАРІЯ МОРОСЯК: «ГОЛОВНЕ: ПІДТРИМУВАТИ ВІТЧИЗНЯНОГО ВИРОБНИКА»

Дарія Моросяк, керівник інформаційного центру «Нове життя». Ми ведемо бесіду у затишному офісі. Дарія розповідає, що більшу частину трудової діяльності вона займається сітьовим бізнесом. Ось уже кілька років рекламує продукцію української компанії «Нове життя».

– Ця компанія на ринку вже десять років, – розповідає Дарія . – Коли в Україні виникли проблеми, стрімко почав зростати долар, ми почали шукати українську компанію, яку б не соромно було рекламувати. Спочатку ознайомилися з продукцією, випробували на собі. До речі, всі члени родини й родичі користуються продукцією компанії «Нове життя». Це неймовірно приємно пропагувати вітчизняну продукцію. У цьому бізнесі я бачу велику перспективу. Завдяки цьому бізнесу я вирішила багато власних проблем.

Дарія дивиться далеко вперед. Її цікавить, щоб роботу могли знайти і студенти, й люди старшого віку. Щоб продукт, який рекламують, був натуральний і давав високий результат, приносив користь. Принципово важливо, щоб він стовідсотково був безпечним і ефективним. Отож, добре вивчивши каталоги, ознайомившись з рівнем успіху, Дарія Моросяк зробила свій вибір. А згодом почала запрошувати і своїх друзів. Однією з перших була запрошена Світлана Винограденко, президент Міжнародної громадської організації «МОЗИРОН». Зі Світланою єднала давня співпраця – ще з Харкова. Вразило Дарію ще й те, що Світлана, прийшовши на перше засідання, навіть не дослухавши лекцію, залишила залу, а вже наступного дня підписала перший десяток клієнтів. Світлана веде досить активний спосіб життя. Їй вдається багато встигати.
– Найголовніше в нашій роботі – це спілкування з клієнтами, – говорить Дарія. Лише цікавим і довірливим спілкуванням можна завоювати клієнта. Людям постійно потрібно пояснювати, підказувати, радити… А вони у відповідь поділяться своїми враженнями з близькими і друзями. Чим більше ми познайомимо людей з нашою продукцією, тим краще.
У бізнесі разом з Дарією Моросяк працюють обидва її сини. Всі разом вони працюють в інформаційному центрі компанії. Пишаються тим, що у них чудова структура.
Коли мова зайшла про благодійність, Дарія Моросяк обережно зауважила, що за Біблією, нам відоме золоте правило: що дає права рука, не повинна знати ліва. Дарія просто не любить цим хизуватися. Та ось уже багато років допомагає родині інвалідів…

На дозвіллі Дарія разом з чоловіком любить прогулятися лісовою галявиною. Діамантові канікули цього року провела в Прикарпатті з членами компанії «Нове життя».
Дарія Моросяк переконана, що сітьовий маркетинг – це реалія нашого часу! Що робити, якщо вибухнула фінансова криза? Як бути тому, хто позбувся роботи або не отримує зарплату вчасно? Чекати допомоги від держави? Сподіватися на рідних, близьких, друзів? Чи все-таки взяти відповідальність на себе і діяти, незважаючи ні на що? Якщо ви людина з активною життєвою позицією, то, звичайно, будете діяти! Можливостей багато і одна з них – це спробувати себе в сітьовому бізнесі. Ніколи не бійтеся розпочати нову справу.

Людмила ЧЕЧЕЛЬ

Добавить в закладки и поделиться:

ІГОР БІБІК: «ДАРУВАТИ СВЯТО ВІД «СВЯТО СВІТ» - СПРАВЖНЯ НАСО

ІГОР БІБІК: «ДАРУВАТИ СВЯТО ВІД «СВЯТО СВІТ» - СПРАВЖНЯ НАСО

 

ІГОР БІБІК: «ДАРУВАТИ СВЯТО ВІД «СВЯТО СВІТ» - СПРАВЖНЯ НАСОЛОДА

Ігор Бібік, волонтер Міжнародної громадської організації «МОЗИРОН» з її президентом Світланою Винограденко вже давні друзі. Спершу Світлана познайомилася при нагоді з дружиною Ігоря, а згодом і дружба між родинами зав’язалася. Обоє люблять дарувати людям радість. А яке то свято без див!
 
Компанія «Свято світ» пропонує своїм клієнтам найвищий рівень сервісу, постійні й надійні поставки високоякісної продукції. Асортимент – багатющий. Це – повний спектр карнавально-святкової продукції. Компанія є офіційним дистрибютером продукції з ліцензією від Disney в Україні. Від конкурентів вирізняє якість продукції.
 
Отож, якщо ви хочете, щоб свято чи вечірка запам’яталися, а при тому витратити мінімум часу на підготовку – вам неодмінно у «Свято світ». Вашій увазі тут запропонують широкий асортимент карнавально-святкової продукції: горни, ковпачки, нумеровані та музичні свічки. Кульки із сердечками!
 
– День народження дитини – особливе свято, - говорить Ігор Бібік. – І провести його хочеться по-особливому. Отож і подаруйте діткам чародійну казку й подорож з улюбленими героями мультиків Disney. До речі, а свічки до тортика складаються із 20 відсотків бджолиного воску! Це ніяк не загрожує і не шкодить здоров’ю дитини на відміну від китайського ширпотребу.
 
До слова, Ігор Бібік має двох дітей й останнім часом користується продукцією свого виробництва.
 
Ще донедавна Ігор Бібік був причетним до будівництва мостів. Він – інженер-будівельник. Свого часу проектував Південний міст у столиці, а ще – мости в Запоріжжі, Харкові… Та у 90-х роках, як більшість його колег, різко перемінив свою професію. Тепер Ігор говорить, що йде на роботу, як на свято. І не тільки тому, що компанія має назву «Свято світ», а ще й тому, що це велика честь приносити радість людям у найменших дрібничках із яких складається наше життя. Спочатку компанія працювала як імпортер – завозили діснейську продукцію, згодом почали самі виготовляти продукцію й конкурувати з Китаєм. Нині є мрія вийти на європейський ринок. У компанії уважно вивчають продукцію, відстежують, що нині на часі, що користується попитом.
 
Я також вирішила перевірити продукцію «Свято світ» на маленькій споживачці у якої незабаром день народження. Продукцію вибирали в «Будинку іграшок». Моя маленька Діана звернула увагу на монстриків – чого мені не зрозуміти.
 
Ігор Бібік турбується про розширення площ. Щойно повернувся зі Львова. Невдовзі і у місті лева можна буде знайти продукцію компанії «Свято світ».
 
А ще багато часу Ігор віддає благодійництву: і не важливо чи то матеріально, чи продукцією, лише б на користь. Ось в цьому вони й однодумці зі Світланою Винограденко, президентом міжнародної громадської організації «МОЗИРОН». Разом вивчають ситуацію і радяться куди необхідніше передати допомогу: в лікарню, школу чи дитячий садочок.
 
Продукцію «Свято світ» можна легко знайти на площах магазинів «Епіцентр», «Мега-маркет», «Будинок іграшок». Мережа «Свято світ» в Україні – це 41 магазин, а починали з 5 метрів... Не пошкодуйте – зробіть собі свято.
 
Ігор Бібік хоче бути експортером – виробляти товар на Європу.
 
* Європа сьогодні захищає свій ринок – у них немає китайської продукції, - говорить Ігор. – Сподіваюсь на кращі часи, коли в Україні цінуватимуть вітчизняного виробника.
 
Людмила ЧЕЧЕЛЬ

Добавить в закладки и поделиться:

ТЕТЯНА ЗОЗУЛЯ: «J’erelia – це джерело здоров’я та краси для

ТЕТЯНА ЗОЗУЛЯ: «J’erelia – це джерело здоров’я та краси для

ТЕТЯНА ЗОЗУЛЯ: «J’erelia – це джерело здоров’я та краси для всієї родини»

Тетяна Зозуля, директор з розвитку бізнесу в компанії J’erelia, переконана, що випадкових зустрічей не буває.
– Не так давно, на одному із бізнес-тренінгів, мені пощастило познайомитися зі Світланою Винограденко, президентом міжнародної громадської організації «МОЗИРОН», - ділиться спогадами Тетяна. – Відтоді я горджуся, що знайома з цією людиною. За цей час у моєму житті багато чого змінилося. У Світлани цікаві думки, ідеї й проекти. Вона вміє – ні, не переконати, а знайти свою думку й повірити. Наше знайомство швидко переростає у співпрацю.
Вісімнадцять років Тетяна Зозуля разом з чоловіком займалися вже добре налагодженим сітьовим бізнесом. Та раптом їм потрібно було круто змінити напрямок, створити нову компанію. Жінка не побоялась труднощів, а навпаки впевнено взялася за справу.
Ось так, навесні, в Україні з’явився новий вітчизняний бренд «Джерелія».
– Ми створені, щоб дарувати українській нації красу, здоров’я та гарний настрій! У нас стовідсотковий український продукт, розповідає Тетяна. Головне – повірити у свої сили й можливості.
Тетяна в бізнес прийшла разом з чоловіком Ігорем. Вони об’єднали якісний затребуваний продукт, мотивації, а також чесну і справедливу систему винагороди. Надихає енергія та сповнює розуміння того, що їхні дії підтримують економіку країни, створюють робочі місця. І, найголовніше – український народ зможе бути здоровішим, красивішим, успішнішим та фінансово самостійним. Тетяна й Ігор – майстри у створенні міжнародних структур, які працюють ефективно й успішно.
Тетяна Зозуля – успішний бізнес-тренер, ведуча авторських тренінгів з ораторської майстерності, позитивного мислення, підприємництва. По життю вона йде упевнено. Її супроводжують три важливих ключових слова – ентузіазм, бо ж життя у всіх одне, ракурс – інший погляд на життя породжує видатні ідеї та результати і слово – кожен, тобто роль підприємництва у тому, щоб зробити світ кращим для кожного з нас.
Цікавлюся: чому саме «Джерелія»?
– Коли на світ з’являється дитина, їй обов’язково дають ім’я. Те ж саме відбувається й при народженні нового бренда. Назва нової косметичної марки J’erelia має свою історію.. Овіяна вона казковими легендами та не походить від імені видатних вчених чи їхніх коханок чи доньок. Все набагато реалістичніше й простіше, а тобто – правдивіше. Тобто бере свою назву від слова «джерело» - це документ , на основі якого створюють наукове дослідження або ж черпають знання для інших сфер діяльності. Ось тому J’erelia – це джерело здоров’я та краси для всієї родини.
В родині Тетяни й Ігоря підростає син Нікіта. Йому лише десять років, але він активно бере участь у сімейному бізнесі: любить бувати на конференціях, їздити у відрядження, контактувати з людьми. Про продукцію компанії знайомить однокласників з нових каталогів.
Коли українські підприємці задумували створити новий національний бренд J’erelia, вони розуміли, що вся продукція – від косметичних засобів, колекції одягу та аксесуарів до лінійки продуктів харчування – буде випускатися українськими виробниками. Така тенденція диктує створення нових робочих місць для українців, багато з яких в умовах нинішньої економічної ситуації стали безробітними.
Тому можна сміливо говорити про те, що купуючи продукцію ТМ J’erelia, кожен українець підтримує свого співвітчизника, а значить, вносить свій внесок у розвиток економіки країни.

 

 

 

Людмила ЧЕЧЕЛЬ

Добавить в закладки и поделиться:

Прыг: 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Скок: 10 20 30 40

TRANSLATE

февраль, 2019

пн вт ср чт пт сб вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Всякие наглядности: