Размер шрифта:

Молодь обирає здоров’я!

Молодь обирає здоров’я!

 

11 червня 2014 року Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації спільно з КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» проведено фінал ІІ (регіонального) етапу VІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Харківській області.

 
Фестиваль проводиться щорічно з метою популяризації і пропаганди серед учнівської молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення й підтримки талановитих дітей.
 
У конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій взяли участь 22 команди учнів загальноосвітніх навчальних закладів, із них 16 команд районів області, 3 – з міст обласного підпорядкування, 3 – з м. Харкова. Разом 147 учнів. У конкурсі плакатів було представлено 62 роботи, у конкурсі фотографій – 59 робіт. У конкурсі-вікторині взяли участь 21 учень.                                                                  
 
У цьому році наша школа вперше взяла участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я». Наша команда «Котигорошко», до складу якої входили: Холодовіч Юлія (10 кл.), Мирошниченко Олег (9-А кл.), Свинарьова Софія  (8 кл.), Чижиков Олег (8 кл.), Сердечна Аліна (7 кл.), Бондаренко Поліна (5 кл.), Симоненко Артем (4 кл.) - посіла почесне 4 місце.
 
Виступ нашої команди відрізнявся оригінальністю, майстерністю, різноманітністю жанрів; вокальними, спортивними, хореографічними здібностями; був здоров’язбережувального та патріотичного спрямування.
 
Сердечно дякуємо за допомогу в підготовці до виступу педагогів-тренерів по танцях Головніну Наталю Василівну та Горіну Альону Сергіївну.
 
У конкурсі плакатів взяла участь учениця 9-А класу Розенцева Олена, її роботи «Ми вибираємо здоровий спосіб життя», «Українці обирають здоровий спосіб життя» відзначені членами журі.
 
У конкурсі фотографій взяла участь учениця 10 класу Холодовіч Юлія, її роботи «Творчість додає здоров’я», «Ми за МИР», «Спорт протягом життя» сподобалися членам журі та учасникам фестивалю.
 
У конкурсі-вікторині з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності взяла участь Сердечна Аліна, яка відповіла на відмінно на всі питання.
 
Ми пишаємося вами, шановні учасники команди! Так тримати! Вперед до перемоги!

Добавить в закладки и поделиться:

Жінки і краса врятують світ

Жінки і краса врятують світ

 

 

Цьогоріч на конференції обговорювали роль жіночих організацій у поширенні цінностей істинних сімей та сприянні міжурядовій співпраці задля побудови стабільного миру.
Конференція асоціюється з теплим погожим днем — все довкола у весняних барвах, квітучих садках, бузкових ароматах…
— Миру й спокою нам, чистого неба й сонячного дня, — вітаючись один з одним, бажають старі й нові друзі.
Мов бджоли злітаються до квітки, так тягнуться гості й учасники конференції до Тетяни Коцеби, Голови Правління «Федерації жінок за мир у всьому світі». Цій жінці не байдуже, що буде з нами, нашими дітьми завтра, бо в самої п’ятеро дітей, бо мир і спокій у родинах — понад усе.
До участі у конференції прибули представники громадських організацій, державних установ, видатні митці, освітяни, науковці та іноземні гості з Європи, Японії.


— Важливою метою громадських організацій є дипломатія і налагодження гармонійних стосунків між різними сферами суспільства, державою та спільнотою, між країнами, — зазначила Голова Правління «Федерації жінок за мир у всьому світі» Тетяна Коцеба. — Серед громадських організацій жіночі займають особливе місце, тому що мають втілити у своїй діяльності базові риси характеру, притаманні жінці й матері, а саме: прагнення до гармонії шляхом любові, самопожертви. Жінки достеменно знають, що будь-які непорозуміння втрачають значення, як тільки заговорить справжня любов. Отже, саме жінки мають зробити перший крок до поєднання розділеного суспільства, до відновлення взаєморозуміння та єдності, які стануть основою для розвитку та процвітання.
Ведучий, народний артист України Володимир Нечипоренко, декламує вірш Бориса Грінченка:
Ти надо мною в темні ночі
Ніколи не стуляла очі,
Мене, малого, доглядала,
І сповивала, і кохала…
Особливо щемко на душі у ці дні, коли в Україні неспокій, тривога… Коли матері ховають своїх синів… Хвилиною мовчання зала вшановує пам’ять тих, хто віддав своє життя за мир в Україні. Мир, мов кришталь, його треба берегти…
Для учасників конференції і гостей співає солістка Національної опери України, лауреатка премії імені Дмитра Луценка Олена Гончарук.
Традиційно під час цього заходу відбулася щорічна церемонія нагородження «Жінка року». Приємно порадувало, що у номінації «Жінка-журналіст» нагороду отримала колега Алла Малієнко, відповідальний секретар Київської організації Національної спілки журналістів України. Та на цьому приємні несподіванки для Алли Малієнко не закінчилися: Володимир Вовк, завідувач відділу з питань сімейної політики управління сім'ї, молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді і спорту привітав і вручив від імені КМДА Аллі Малієнко орден «Знак пошани».

Володимир Вовк, завідувач відділу з питань сімейної політики управління сім'ї, молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді і спорту привітав і вручив від імені КМДА Аллі Малієнко орден «Знак пошани».

Зоя Солярик «Жінка-митець»

Схвильовано читала свої вірші поетеса, педагог Зоя Солярик, яка отримала перемогу в номінації «Жінка-митець».

Ольга Юрченко «Жінка — діяч соціальної сфери»

У номінації «Жінка — діяч соціальної сфери» нагороду отримує Ольга Іванівна Юрченко, директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з дня його створення. Під її керівництвом Центр став одним з найкращих не лише в області, але й в Україні.

Нінель Тихонова «Жінка-ветеран»

Нінель Тихонова «Жінка-ветеран»

Нагороду «Жінка року» у номінації «Жінка-ветеран» отримує Нінель Яківна Тихонова. Тільки-но Ніні виповнилося 16 років, як вона пішла на фронт… Сьогодні цій невгамовній, енергійній, життєрадісній жінці 87 років! Та головне — не роки, а любов до життя!

Юлія Джима «Жінка — олімпійська чемпіонка»

Нагороду «Жінка — олімпійська чемпіонка» отримує талановита біатлоністка Юлія Валентинівна Джима, чемпіонка Олімпійських ігор 2014 року в Сочі, срібна призерка чемпіонату світу, переможниця та призерка етапів Кубка світу з біатлону, дворазова чемпіонка Європи в естафеті, призерка Кубка Європи з біатлону. Справжня донька свого батька, українського біатлоніста Валентина Джима, який брав участь в Олімпійських іграх у Ліллехаммері та став хрещеним батьком доньки в біатлоні.

Нагороди вручають Голова Міжнародної громадської організації «Федерація жінок за мир у всьому світі» Тетяна Юріївна Коцеба та заступник начальника управління соціального захисту сімей Департаменту сім’ї та дітей Міністерства соціальної політики України Федір Валерійович Фомін.

Президент «Федерації жінок за мир у всьому світі» Австрії доктор Марія Ріль

Почесний Президент «Федерації жінок за мир у всьому світі» Австрії доктор Марія Ріль зачитала вітальне звернення Президента Міжнародної «Федерації жінок за мир у всьому світі» Мун Лан Янг.

З рук Марії Ріль нагороди отримали: «Жінка — державний діяч» — Тетяна Василівна Біляк, «Жінка-педагог» — директор Тетіївського районного Центру позашкільної освіти Марія Степанівна Дімова та «Жінка-митець» — Зоя Солярик.

Норіко Фуджіу. Голова японського відділення «Федерації жінок за мир в усьому світі України»

Уже добре відоме в Україні ім’я Норіко Фуджіу. Вона — Голова японського відділення «Федерації жінок за мир в усьому світі України». З її рук нагороди отримують в номінації «Жінка — громадський діяч» Ніна Іванівна Курбацька. 15 років Ніна Іванівна очолює громадське об'єднання «Жінки Оболоні», метою якого є захист прав жінок та дітей. Державна влада високо оцінила діяльність Ніни Іванівни, нагородивши її орденом княгині Ольги ІІІ ступеня, а Голова Київської міської державної адмі­ністрації відзначив Ніну Іванівну «Знаком пошани» та почесним званням «Киянка року-2009». Ніна Курбацька має двох синів, 5 онуків та двох правнучок.

Тетяна Абрамова «Жінка-підприємець»

У номінації «Жінка-підприємець» перемогу дістає Тетяна Борисівна Абрамова, засновниця будинку моди «Ріто». Це підприємство вона створила у 1992 році разом з дизайнером Оленою Дерев’янко. У 2001 році Тетяна Абрамова стає «Людиною року» в номінації «Лідер малого та середнього бізнесу».

— Якщо треба поговорити, то на це у нас здатні чоловіки, а якщо щось конкретно зробити — жінки, — жартуючи говорить пані Тетяна.

Світлана Винограденко — «Багатодітна мати»

Оплесками зустрічають «Жінку року» у номінації «Багатодітна мати» — Світлану Володимирівну Винограденко. Маму 4 дітей. Світлана Володимирівна — активна та різнобічна людина: засновник та Голова правління «Міжнародної організації за збереження і розвиток народу», лікар-реабілітолог та масажист, інструктор ЛФК, ведуча курсів «Як стати здоровим за допомогою свого тіла», кандидат психологічних наук, майстер спорту з лижних гонок. Світлана Винограденко живе під девізом: «Щастя, здоров’я, успіх — для всіх!» Свою сім’ю вважає своїм щастям і потенціалом.

Квітами й оплесками вшанували жінок в усіх номінаціях усіх семи конференцій.

Нагородження переможців конкурсу дитячих творів «Моя мама — найкраща»

У рамках конференції відбулося нагородження переможців конкурсу дитячих творів «Моя мама — найкраща». Цього року на конкурс надійшло понад 50 робіт. Андрій Лесів, головний редактор газети «Справи сімейні», вручив дипломи й подарунки юним переможцям. Ними стали Катерина Безугла, Даша Заброда та Артем Сорокін.

Дитячий колектив «Ладоньки»

Учасників та гостей конференції своїми виступами порадували: Олена Гончарук, солістка Національної опери, лауреат мистецької премії імені Дмитра Луценка «Осіннє золото», зразковий дитячий колектив «Ладоньки» (керівник Світлана Садовенко) та вокальний квартет «Гетьман».

Міжнародна конференція «Роль світової миротворчої жіночої спільноти у побудові сталого миру»

Міжнародна конференція «Роль світової миротворчої жіночої спільноти у побудові сталого миру»

Під час конференції звучали й переважали слова: «Жінка, краса, мир».

Подробнее:http://familytimes.com.ua/zhinki-i-krasa.html

Добавить в закладки и поделиться:

Я - благодарю...

Я - благодарю...

Я благодарю... Без помощи и поддержки, без доброго слова и в безысходности люди часто ломаются, не видя выхода в своей жизни.
 Я помогаю людям в Луганске, которые оказались в критических жизненных обстоятельствах, помогаю маленьким деткам и пожилым людям. Для меня стали огромным примером Винограденко Светлана Владимировна и волонтёры "МОЗИРОН".
Я стала волонтёром недавно, но помогать людям начала очень давно. Помогаю пожилым бабушкам по хозяйству. 
Мои детки берут с меня пример, а ещё я вижу в лицах этих бабушек глаза моей бабули, которой давно со мною нет. Представляю, что я помогаю своей любимой бабушке.
Я частый гость в детской больнице №3 Луганска, когда-то я попала с детками в больницу, мы там долго лечились, и меня шокировала одна ситуация. Плачущий ребёнок, который не мог сам успокоиться.
Я - человек, который защищает детей и любит детей. Ведь они беззащитные малыши. Я всех люблю потому, что я мама.
 Решила узнать, почему так долго плачет малыш, почему его не успокаивает никто и спросила, может, нужна помощь? 
На что мне ответили, ЧТО ЕМУ НУЖНА МАМА. 
О Боже! Я зашла к малышу, взяла его на руки и очень долго плакала. Этот случай меня очень долго тревожил, мне снился этот малыш и после этого я стала помогать брошенным деткам, привозить вещи, игрушки, памперсы, молочную кашку и многое другое, на что хватало средств моих, потому, что я зарплату делила и свою семью и на деток, к которым приходила.
 Для меня остаться без мамы - это нечто страшное, это очень большая трагедия. Ведь я сама росла без мамы и знаю, как бывает сложно, трудно, порою  не хочешь просто не жить.
Я хочу меняться сама и менять к лучшему окружающих людей, сделать каждого хоть немного счастливее, веселее, радостней.
 Ведь как прекрасно, когда от счастья светятся глаза ребёнка, глаза людей, которым ты принес радость. Я ВОЛОНТЁР МОО «МОЗИРОН»!
 Мартиянова Татьяна, мне 32-года, родилась и живу в городе Луганске. 
Я мама 4 деток, которых люблю и благодарна Господу за то, что они у меня есть. Самое главное в моей жизни это дети, наша маленькая  и крепкая семья. Мы очень дружны и сплочёны. Все наши жизненные вопросы обсуждаем и планируем вместе, обсуждаем  разные события, выносим для себя полезное, а главное учу детей делиться со мной радостью и не пониманием мира, доверять мне, быть добрыми и отзывчивыми, честными людьми уже с детства.
 
В данное время учусь в вечерней  школе в 10 классе и хожу на курсы парикмахера-стилиста, работаю реализатором на рынке.
Недавно мы были совсем одни и нас тяжелая жизненная ситуация совсем поставила на грань бедности и беззащитности. 
Я писала куда только можно и оббивала пороги не только городской и районной власти, но и всех депутатов из разных партий. Откликнулась только Светлана Владимировна, которой я очень благодарна за то, что собрав вокруг себя сильнейших волонтёров, сильнейших профессионалов своего дела и они  в кратчайшие сроки помогли нам психологически и финансово, собрав непосильную для меня сумму денег и заплатив за дом долг.
Светлана Владимировна - это великолепный человек с замечательным чувством юмора, с сильными жизненными позициями, умная, добрая, отзывчивая, она мне стала мамой, которая во всём меня поддерживает, помогает, учит. Постоянно направляет в правильную сторону: учиться , быть собранной , работать .
 На свою зарплату в 50-60 грн. прожить с детьми очень трудно. 
Но это больше чем ничего. Спасибо Вам огромное : Гопонюк Оксаночка, Катюша Золотова, Ириша Панамарчук , Любовь Приходько, Василиса Войнова, Надежда, Дмитрий Анатольевич, Светлана Владимировна, Геннадий Валентинович, Наталья , Евгения , Вера Дмитриевна, Светлана . Спасибо всем, кто помогает нам, не только морально, но и продуктами питания, одеждой для деток, финансово  мне и моим малышам. 
Спасибо Вам огромное. Спасибо Вам огромное.

Добавить в закладки и поделиться:

Прыг: 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Скок: 10 20 30 40

TRANSLATE

февраль, 2019

пн вт ср чт пт сб вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Всякие наглядности: