Размер шрифта:

СВІТЛАНА ВИНОГРАДЕНКО: «НОВЕ ЖИТТЯ» – ЦЕ ЛЮБОВ, ЗДОРОВ’Я, ЩА

СВІТЛАНА ВИНОГРАДЕНКО: «НОВЕ ЖИТТЯ» – ЦЕ ЛЮБОВ, ЗДОРОВ’Я, ЩАСТЯ І ДОБРО

Світлана Винограденко, міжнародний консультант з питань здоров’я, бізнесу, життєдіяльності людини, кандидат психологічних наук, громадська діячка. Сьогодні Світлана Володимирівна ділиться думками з приводу співпраці з українською компанією «Клубна система «Нове життя».

 – Світлано Володимирівно, не так давно Ви представляєте українську компанію «Клубна система «Нове життя». Будь ласка, розкажіть нашим читачам про цю компанію, про засновників.

– Так, одна з моїх місій на сьогодні – це активна співпраця з компанією «Нове життя». На сьогодні це досить відома компанія на ринку України.

Міжнародна Громадська Організація Клубна Система «НОВЕ ЖИТТЯ» народилася 13 січня 2005 року у м. Дніпрі (тоді ще Дніпропетровську). 

 

Засновники компанії - сім'я Базарних Миколи Борисовича і Любові Романівни свого часу поставили перед собою велику мету: ОЗДОРОВЛЕННЯ НАЦІЇ, ПОЛІПШЕННЯ СІМЕЙНОГО БЮДЖЕТУ НАШИХ ГРОМАДЯН, ПІДНЯТТЯ ПРЕСТИЖУ УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИКА.

 Мені припала до душі ця благородна місія, яку я вирішила підтримати.

З перших кроків компанія інтенсивно розвивалася. Вже у 2006 році «Нове Життя» стало компанією - виробником натуральної продукції широкого вжитку, покликану зберегти здоров'я, з власним високотехнологічним виробництвом і Торговою Маркою.

 

Важливо зазначити, що вся продукція  Торгової Марки "Нове Життя" сертифікована і схвалена Міністерством Охорони Здоров'я  України!

 – Розкажіть, будь ласка, як працює ця компанія.

– З першого дня КС «Нове Життя» працює за принципом мережевого маркетингу, що дало можливість бути сьогодні гігантом на вітчизняному ринку. Динаміка розвитку вражає. На сьогодні в Україні відкрито понад 600 інформаційних центрів, де українці навчаються ставати грамотними споживачами і вчаться економити сімейний бюджет.

Тому недаремно, впродовж останніх років за підсумками бізнес-рейтингу України Товариство з Обмеженою Відповідальністю «Лідер-Груп «Клубна Система «Нове Життя» нагороджувалося званням «Лідер галузі», про що і  вручався відповідний сертифікат «ЗНАК  ЯКОСТІ».

 У минулому році та і в попередні роки,  згідно з критеріями національного рейтингу якості товарів і послуг – ЛІДЕР-ГРУП «Клубна Система «Нове Життя» була удостоєна почесного звання КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ і отримало почесну відзнаку «ЗІРКА ЯКОСТІ»..

 За такий потужний національний проект  засновники компанії відзначені високими нагородами. Наприклад, Миколі Борисовичу Базарному було присвоєно почесне звання «НАРОДНИЙ  ПОСОЛ УКРАЇНИ»,  за великий особистий вклад в укріплення дружби і співробітництва між народами і формування позитивного іміджу України, а Любові Романівні Базарній, за високі трудові звершення був вручений Орден «ЗІРКА СЛАВИ. ЕКОНОМІКА УКРАЇНИ».

 Все більше і більше людей дізнаються про нашу чудову компанію, із задоволенням споживають її високоякісний, чудодійний продукт. І з гордістю можемо визнати, що в цьому заслуга наших  спонсорів, майстрів мережевого маркетингу Анни Геннадіївні Моргун і  Володимира Григоровича Моргуна та створеної ними команди. Приємно зазначити, що ми також тут 

Приємно вам повідомити, що у 2015 і у 2016 роках на святкуванні річниці компанії наші спонсори Анна Геннадіївна Моргун і  Володимир Григорович Моргун отримали ОРДЕНИ «За високий професіоналізм»!

Погодьтеся, це достойне визнання  професії мережевика і підняття престижу нашої справи!

 – А за успішну працю, як кажуть, й відповідні нагороди? Чи не так, Світлано Володимирівно?

 – Звичайно, за підсумками бізнес-рейтингу серед жінок України 2015 року Анні Геннадіївні Моргун присвоєно почесний титул Королеви Успіху за високі трудові досягнення та благодійні вчинки, що примножують славу України!

 Вже стало доброю традицією на щорічному святкуванні чергової  річниці КС «Нове Життя»,  відзначати кращих партнерів компанії.

Так, на святкуванні 10-тої ювілейної річниці було нагороджено наших десятьох топ-лідерів  Золотими Медалями «За видатні заслуги в професійній сфері».

На 11-й річниці  відзначили шістьох найсильніших партнерів компанії  Золотими Медалями «За особливі успіхи».

      

А цього року у січні   на урочистому святкуванні 12-ї річниці знову «Новому життю» було вручено  нагороду «Зірка якості - 2016» і визнано кращим підприємством року. Такі рейтинги проводяться організаціями 50-ти країн світу, які об’єднані в міжнародну асоціацію. А тому така нагорода  має міжнародне визнання.

 Приємно констатувати, що наші партнери отримали нагороди, національні сертифікати і медалі від Торгово-промислової палати і Народного Посольства України. А деякі з партнерів отримали по декілька нагород.

 І надзвичайно приємна новина – почесного титулу «Королева Успіху-2017» удостоєна наш високошановний спонсор, партнер Міжнародної громадської організації КС «Нове життя» у статусі Коронований діамантовий Директор Дар’я Георгіївна Моросяк.

 – Продукція з логотипом « Нове життя» відома вже далеко за межами України?

– Завдяки партнерам компанії  продукцію  «Нове життя» знають  у багатьох країнах світу. У нас є споживачі в Італії, Франції, Іспанії, Туреччині, Бельгії, Португалії, Ізраїлі, США, Греції, Великобританії, Німеччині, Болгарії, Арабських Еміратах, Йорданії , Росії, Білорусі, Естонії, Литві, Узбекистані, Казахстані, Індії, Пакистані, Ірані, на Кіпрі і в інших країнах. 

Ми знаходимося з Вами в інформаційному центрі на вулиці Марії Приймаченко, розкажіть, будь ласка, як Вас знайти.

 – Ми знаходимося за адресою вулиця Марії Приймаченко, 8, Інформаційний центр, 515, офіс, 7 ( це неподалік метро «Дружби народів»). У нас можна отримати будь-яку кваліфіковану інформацію, фахову консультацію. Саме у нас можна ознайомитися з каталогом продукції ( а це понад 350 видів). Що важливо – продукт є екстрактом без спирту, і без цукру. Його можна вживати і дітям, і людям старшого віку. А головне ціна, яка не лякає! Відвідувачі знаходять відповіді у висококваліфікованих спеціалістів.

 – Чи маєте зворотній зв'язок зі споживачами?

Тільки так! Нам це важливо. Ми маємо навіть книгу відгуків. Маємо багато позитивних відгуків.

Завдяки вашій продукції, люди безпосередньо можуть навіть співпрацювати з вами?

– Так, бажаючі стають членами клубу. Це, до речі дуже важливо у наш час. Члени клубу отримують знижку у супермаркетах і відповідно будують свій бізнес. З нами співпрацюють люди з окупованих територій. Раз на півроку у нас проходять бізнес-форуми. Постійно розігруються подарунки, даруються навчальні книги.

У Вас, Світлано Володимирівно, цього літа особлива подія в «Новому житті»?

Так. Я знаходжуся в статусі консультант-директора. А зі статусом директора людина може відкривати інформаційний центр. Тобто, ось такий, в якому ми знаходимося. Приємно й те, що цього року, досягши статусу директора, я мала можливість взяти участь у Діамантових канікулах. Разом з членами компанії я провела їх у Туреччині. А це – і навчання, і відпочинок, і мандри. І головне – це сімейний бізнес: тобто чоловік чи дружина є твоїм партнером. Це чудово – працювати в одному направленні разом. До речі, я мала нагоду провести презентацію з цього приводу й поділитися досвідом зі своєю командою. І все – рідною українською мовою. Бо ж продукт – український! Національний! Пишаюся, що маю чудову команду молодих і небайдужих, кому важливо здоров’я українців. «Нове життя» - це моє нове життя! Це – Любов, Здоров’я, Щастя і Добро!

Людмила ЧЕЧЕЛЬ

Добавить в закладки и поделиться:

Светлана – несущая свет и добро людям

Со Светланой Винограденко я познакомилась около 10 лет назад. Я тогда активно начала заниматься своим здоровьем, и Света познакомила меня с удивительными методиками естественного оздоровления. Именно благодаря ей я узнала, что такое массажеры Ляпко. Оригинальные изделия, усеянные гвоздиками из разных металлов до сих пор в моем арсенале «скорой помощи». Если заболела спина, устали ноги, болит голова или шея, достаточно полежать на них – и все проходит!

Я всегда поражалась способности Светы поделиться всем, что у нее есть. Заметив, что я не решаюсь сделать дорогостоящую покупку большого массажера «ромашка», она подарила мне его в день рождения. Светлана вообще потрясающе добрый, бескорыстный человек. В день, когда родилась моя внучка, я прибежала к ней с радостной вестью – и она тут же исчезла на несколько минут, а вернулась с огромным плюшевым зайцем и фирменной кофточкой, сказав, чтобы моя Олеся с рождения привыкала к дорогим вещам! Зайка до сих пор, вот уже седьмой год остается любимой игрушкой уже двух моих внуков.

А потом Светлана помогла в разработке нового проекта – мы вместе с ней начали делать журнал для корпорации Ляпко. Одна я никогда бы не смогла выйти на Николая Васильевича, и Света помогала, чем только могла. Журнал получился прекрасный, я принимала поздравления, а Светлана скромно отошла в сторону, как будто она тут ни при чем. Ни хвастовства, ни зазнайства, ни стремления выставить свою особу на первый план – скромный, удивительный человек.

Вообще это в крови у Светланы – делать добрые дела и не привлекать к себе внимания. Она несколько лет устраивала экологические субботники в одном из районов Харькова – без привлечения телевидения, радио, газет. Это просто ее потребность сделать всех вокруг более счастливыми, здоровыми, поднять здоровье нации на новую высоту.

При этом даже близкие немного знали о ее собственных проблемах, бедах, о проблемах со здоровьем собственных детей. Наоборот, огромный ресурс энергии, силы души, сердца она направляла на спасение чужих деток. Создавая организацию МОЗИРОН, Света привлекала в нее единомышленников, и люди тянулись к ней, потому что видели: создан не просто новый фонд, деньги из которого будут уходить неизвестно куда. МОЗИРОН с самого начала был предельно прозрачен, многое в нем делали волонтеры и добровольцы на общественных началах, а собранные средства полностью и мгновенно перечислялись на больных детей.

Представьте себе, что одним из руководителей организации стала мама 4 детей – Светлана Винограденко, которой нужно было уделять внимание и собственной семье, детям, мужу Геннадию. Как она умудрилась при этом защитить диссертацию – для меня до сих пор загадка! Она постоянно уделяла огромное внимание развитию своих дочерей и сына – они у нее выросли прекрасными людьми, и совсем недавно Света, несмотря на молодость, стала бабушкой. Я ее искренне поздравляю и желаю сил и энергии, чтобы и дальше оставаться такой же красивой, молодой, полной задора и новых идей!

С тех пор как Светлана переехала из Харькова в Киев, мы стали реже видеться, хотя постоянно общаемся, иногда встречаемся. А в мои редкие приезды в столицу дом Винограденко для меня всегда открыт, меня там встречают как родную. Я знаю, что Света – из тех редчайших на земле людей, которые всегда при необходимости помогут, поддержат, ничего не требуя взамен.

Вот такая она, Светлана Винограденко, бизнес-леди совершенно нового формата, прекрасная мама и жена, общественный деятель, человек, который поставил целью своей жизни помощь другим людям, и просто человек, умеющий дружить - бескорыстная, добрая, умная, организованная, умеющая добиться поставленной цели.

Светочка, прими эту небольшую статью как признательность твоим человеческим качествам. Я глубоко благодарна тебе за то, что ты была и есть в моей судьбе! Развития тебе, совершенствования своих целительных способностей, общественного признания. Люди тебя любят, люди к тебе тянутся, потому что светлый родник твоей души вот уже много лет дарит всем окружающим бескорыстное добро. И пусть этот родник остается бездонным и светлым еще долгие-долгие годы. Удивительно, но даже имя у тебя светлое – Светлана. Наверное, так было задумано Природой, чтобы ты несла людям свет.

Наталия Скорик, Харьков

Добавить в закладки и поделиться:

НОВЫЕ БРЕНДЫ НА ЮВЕЛИРНОМ ПОДИУМЕ

 

УМНЫЕ УКРАШЕНИЯ – украшения, которые вас оберегают и раскрывают ваш внутренний мир!

Философия нашего семейного бренда «Ювелирный Дом Винограденко» изделия украшения, созданные с любовью и несущие гармонию человеку. Работая над изготовлением такого персонального ювелирного украшения, мы учитываем тонкие характеристики человека, специально подбираем металлы и камни по гороскопу, энергетике и назначению. Мы хотим, что бы каждый человек с помощью наших изделий засиял своим ярким и неповторимым светом.

Мы обладаем знаниями и способностями, которые сподвигают нас создавать настоящие Амулеты

Умные Украшения имеют несколько проектов:

Амулеты;

 Гармонизаторы;

 Автомобильные аксессуары;

«Амулет» в переводе означает «дающий силу» Амулеты которые мы делаем – это красивое ювелирное украшение, ручной работы из золота и натуральных камней ( именно из золота, потому что оно долго хранит информацию) выполненные в единственном экземпляре, персонально для человека и помогающее вам раскрыть свои способности и предназначение, обладающие свойством личного оберега.

  Гармонизаторы - это ювелирные изделия с камнями и без камней, имеющие формы линий и символов очищающие человека от негативной энергоинформации , активизирующие процессы саморегуляции , самовосстановления, настраивающих человека на позитивное восприятие себя и окружающего мира.

Автомобильные Ювелирные Аксессуары: Классические ретро автомобили и современные автомобили VIP класса никого не оставляют равнодушными, - это настоящие шедевры произведения искусств. Мы создали коллекцию эксклюзивных ювелирных брелков в виде Розочки, туфелек Rolls-Royce, Mercedes, Porsche, из золота с бриллиантами сапфирами и изумрудами, Которые выделят вас в сегменте лакшери и станут достойным подарком к вашему автомобилю.

Вы можете иметь много украшений, но как минимум одно должно быть сделано для вас персонально!

В наше время, огромного потока информации амулет нужен каждому!

Каждый из нас, сегодня своей жизнью создаёт историю своей Семьи, своего Рода, мы будем рады создавать для вас Ювелирные Украшения, наполняющие вашу жизнь гармонией и любовью!

С уважением и любовью к людям и миру, который нас окружает – семья Винограденко

www.Vinogradenko.com

Добавить в закладки и поделиться:

Прыг: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
Скок: 10 20 30 40 50 60 70

TRANSLATE

август, 2017

пн вт ср чт пт сб вс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Всякие наглядности: