Размер шрифта:

Молодь обирає здоров’я!

Молодь обирає здоров’я!

 

11 червня 2014 року Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації спільно з КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» проведено фінал ІІ (регіонального) етапу VІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Харківській області.

 
Фестиваль проводиться щорічно з метою популяризації і пропаганди серед учнівської молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення й підтримки талановитих дітей.
 
У конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій взяли участь 22 команди учнів загальноосвітніх навчальних закладів, із них 16 команд районів області, 3 – з міст обласного підпорядкування, 3 – з м. Харкова. Разом 147 учнів. У конкурсі плакатів було представлено 62 роботи, у конкурсі фотографій – 59 робіт. У конкурсі-вікторині взяли участь 21 учень.                                                                  
 
У цьому році наша школа вперше взяла участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я». Наша команда «Котигорошко», до складу якої входили: Холодовіч Юлія (10 кл.), Мирошниченко Олег (9-А кл.), Свинарьова Софія  (8 кл.), Чижиков Олег (8 кл.), Сердечна Аліна (7 кл.), Бондаренко Поліна (5 кл.), Симоненко Артем (4 кл.) - посіла почесне 4 місце.
 
Виступ нашої команди відрізнявся оригінальністю, майстерністю, різноманітністю жанрів; вокальними, спортивними, хореографічними здібностями; був здоров’язбережувального та патріотичного спрямування.
 
Сердечно дякуємо за допомогу в підготовці до виступу педагогів-тренерів по танцях Головніну Наталю Василівну та Горіну Альону Сергіївну.
 
У конкурсі плакатів взяла участь учениця 9-А класу Розенцева Олена, її роботи «Ми вибираємо здоровий спосіб життя», «Українці обирають здоровий спосіб життя» відзначені членами журі.
 
У конкурсі фотографій взяла участь учениця 10 класу Холодовіч Юлія, її роботи «Творчість додає здоров’я», «Ми за МИР», «Спорт протягом життя» сподобалися членам журі та учасникам фестивалю.
 
У конкурсі-вікторині з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності взяла участь Сердечна Аліна, яка відповіла на відмінно на всі питання.
 
Ми пишаємося вами, шановні учасники команди! Так тримати! Вперед до перемоги!

Добавить в закладки и поделиться:

Комментарии к этой заметке больше не принимаются.


TRANSLATE

июнь, 2014

пн вт ср чт пт сб вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Всякие наглядности: