Размер шрифта:

Вчимося доброти

Вчимося доброти

Відкриту виховну годину «Вчимося доброти» провела класний керівник 2 класу Білоколодязького навчально-виховного комплексу Жовтяк Ірина Вацлавівна

 

Метою даного заходу було: вчити дітей відрізняти "добро" і "зло"; виховувати доброзичливість, любов до ближнього, бажання прийти комусь на допомогу, почуття вдячності; розвивати мовлення, пам'ять, творчі здібності дітей, артистичні дані; розширити словниковий запас дітей словами ввічливості.

 
Під час заходу діти розказували віршики, співали пісні, складали прислів’я, зустрічалися з казковими героями, обговорювали проблемні ситуації, відгадували загадки, грали в гру «Увічливо-неввічливо». Учні міркували, чи легко бути добрим зараз і як цього навчитися. Діти вчилися в ігровій формі розпізнавати хороші та погані вчинки, сіяли зернята добра та справедливості. Виховна година пробудила в дітей бажання безкорисливо чинити добро та милосердя, навчила співчувати та приходити на допомогу людям у найважчі хвилини їхнього життя.
Комп'ютерна презентація, ігрові форми, які використала вчителька під час виховної години, зробили захід цікавим не тільки для учнів, а й для присутніх на ньому вчителів і батьків.

Добавить в закладки и поделиться:

Комментарии к этой заметке больше не принимаются.


TRANSLATE

март, 2015

пн вт ср чт пт сб вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Всякие наглядности: