Размер шрифта:

Родина Коломицких. В добрі і любові невечерпна сила.

 

Родина Коломыцких. В добрі і любові невечерпна сила.

 

 

 Кредо    родини:

«ВОСКРЕСІМО ДУШІ ДЛЯ ДОБРА,  ДЛЯ КРАСИ, ДЛЯ ПРАВДИ,  ДЛЯ  ЛЮБОВІ. 

В ДОБРІ ТА ЛЮБОВІ  НЕВИЧЕРПНА СИЛА».

 

«Пізнай свій край…себе, свій рід, свій народ, свою землю – і ти побачиш шлях у життя. Шлях , на якому найповніше розкриваються його здібності. Ти даси йому продовження, вторувавши стежину, із тієї стежини вже рушили у життя твої нащадки. І також будеш ти».(Г.Сковорода).

.

    

 В 2006 році родині присвоєно звання «ІДЕАЛЬНА, ТАЛАНОВИТА , СПІВОЧА РОДИНА», а в 2007 та 2012 роках сімя КОЛОМИЦЬКИХ посіла призові місця в Фестивалі родинної культури «РОДОВІД».

      Родина Коломицьких є засновником Щорічного Благодійного Фестивалю «Серце зігріте любов’ю»(2009рік), а також Музею Родини , в якому можна почути пісню, що є голосом душі народу, поетичним виявом його працелюбної і співучої вдачі, образним втіленням  історії, моралі, мрій та прагнень.

Піклується про цю дружню й талановиту родину дбайливий господар, батько дітей – Коломицький Леонід Георгійович,головний інженер,виконуючий обов'язки проректора АГД Київського державного інституту  декоративно – прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука.

 Про тепло, любов та затишок у родині дбає мати-берегиня – Тетяна Володимирівна, педагог – організатор та викладач християнської етики.

 В люблячій родині зростає духовна й талановита донечка Даринка, учениця 9класу спеціалізованої школи№113 спортивного та технологічного профілю навчання Дарницького району. Вона відвідує вокально-естрадну студію «ТікіТак», хореографічну студію «ВОДОГРАЙ».

 

З великим захопленням проводить екскурсії  в шкільному музеї Родини та показує акторську майстерність у шкільному театрі «ОЛІМП».

Дарина стала лауреатом «XXVIпісенного вернісажу» та  «Євро-пісенного вернісажу 2012».

У 2013році отримала Першу премію за участь в Свято – Георгієвському Міжнародному Православному Фестивалі Культури та Творчості, а в 2015 році посіла перше призове місце в районному конкурсі «Дарниця талантами славиться».  Дарина є художнім керівником шкільного гурту «Українські амазонки» , заснованого в 2015 році.

     Родина освітян Коломицьких бажає всім духовного багатства, людської любові на довгі – предовгі роки.

Добавить в закладки и поделиться:

Комментарии к этой заметке больше не принимаются.


TRANSLATE

апрель, 2015

пн вт ср чт пт сб вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Всякие наглядности: