Размер шрифта:

ДЕНЬ МАТЕРІ

ДЕНЬ МАТЕРІ

 

 10 травня 2015 року у Ботанічному саду імені М.М. Гришка відбулись урочисті заходи з нагоди святкування Дня матері.

Захід організований з ініціативи міжфракційного об’єднання «Рівні можливості» Верховної Ради України та міжфракційного об’єднання «За рівні можливості» Київської міської ради у співпраці з Управлінням сім'ї, молоді та спорту і Київським міським центром сім’ї «Родинний дім».

До початку відкриття заходу Зведений військовий оркестр військового інституту телекомунукацій та інформатизації  Державного університету телекомунікацій (начальник оркестру капітан Зінченко М.В.) та  військовий оркестр  Київського військового ліцею імені Івана Богуна (начальник оркестру майор Бондар А.А.) дарували учасникам заходу чудовий музичний супровід.

 

Урочисте відкриття заходу та вручення нагород від Київського міського голови жінкам, які вдало поєднують роль матері, дружини та займають активну позицію в суспільстві, відбулось за участі заступника Київського міського голови, Радуцького Михайла Борисовича, який привітав усіх жінок-матерів з прекрасним святом, побажав усім миру, любові і радості:

 

 

З вітальним словом до учасників звернулись народні депутатки України, члени МФО «Рівні можливості» та депутатки Київської міської ради, члени МФО «За рівні можливості».

Привітав з чудовим святом і побажав усім хорошого настрою, миру і гармонії, начальник Управління сім'ї, молоді та спорту, Трофимов Олексій Станіславович.

 

 

Директор Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришко НАН України, Наталія Василівна Заіменко, привітала всіх учасників зі святом та запросила до висадки саджанців, які зроблять Національний ботанічний сад ще більш прекрасніший.

Тому як продовження заходу відбулось висаджування саджанців японських сакур та іменних деревовидних піоній представниками влади та всіма бажаючими учасниками заходу.

Протягом усього заходу усі бажаючі відвідувачі Національного ботанічного саду, мали можливість взяти участь у творчих майстер-класах, які безкоштовно проводили творчі родини м. Києва, також милуватися творчими роботами родин м. Києва, а по бажанню й придбати ту, яка більш за все приглянулась, частина виручених коштів піде на підтримку  родин, рідні яких загинули в АТО, також дітвора і не лише… взяли участь в ігротеці.

 

 

 

Протягом заходу звучали пісні у виконанні дитячих колективів, професійних співаків, родзинкою концертної програми був етно-гурт «Коло дій».

 

 

 

Атмосфера свята була переповнена гармонії, радості, дзвінкого сміху дітей і неймовірного аромату квітучого Національного ботанічного саду на Темерязівській.

Читать полностью http://kmcs.com.ua/news.php?id_news=466

Добавить в закладки и поделиться:

Комментарии к этой заметке больше не принимаются.


TRANSLATE

май, 2015

пн вт ср чт пт сб вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Всякие наглядности: