Размер шрифта:

ЗА ПОКЛИКОМ ДУШІ живе і творить Тетяна МОРМУЛЬ

ЗА ПОКЛИКОМ ДУШІ живе і творить Тетяна МОРМУЛЬ

 

Один день разом зі Світланою Винограденко, головою Міжнародної громадської організації «МОЗИРОН», ми провели у Харкові та області з доброчинними візитами.

Перша наша зустріч у Харкові відбулася з Тетяною Мормуль.

Тетяна Мормуль – приватний підприємець, виробник жіночого одягу для пишних жінок. А ще – Таня мама двох чудових дітей: Артема та Софійки, прекрасна дружина й турботлива донька.

За освітою Тетяна – технолог швейного виробництва. Свого часу, коли жила в Кременчуці, з партнером створила й зареєструвала підприємство SAYMONT TAY (Саймонт Тей).

Одяг для жінок, піджаки, шкільна форма, чоловічий одяг… Всього – понад 200 моделей одягу! Асортимент постійно поновлюється й розширюється. Одяг створюється за двома колекціями «Осінь-зима», «Весна-літо». В мережі Інтернет охочі легко знайдуть адресу магазину, з асортименту легко виберуть модель й за невеликий час отримають замовлення.

Тетяна Мормуль співпрацює з висококваліфікованими талановитими дизайнерами. Разом вони фантазують, вигадують чудові зразки, відшивають, випробовують на знайомих і друзях. Якщо це комусь подобається, значить це – потрібно! Звісно, приємно бачити людей, вбраних зі смаком.

– Наш одяг не лише красивий і сучасний, а й практичний та доступний за цінами, – розповідає Тетяна Мормуль. – А це ось нещодавно за опитуваннями місцевих харківських модних журналів, наша торгова марка здобула першість. Одяг визнали справді ексклюзивним. Ми не женемося за кількістю, нам важлива якість. А для цього потрібно жити у світі сучасної моди, ні на мить не відставати від ритму життя, переглядати новинки літератури, дослухатися до ідей дизайнерів.

Тетяна впевнена, що коли поціновувачі одягнуть одяг SAYMONT TAY (Саймонт Тей), то у них усе налагодиться в житті, бізнесі, бо заряджають свою продукцію на успіх, оптимізм. Пишається ще й тим, що одним із поціновувачів одягу є мама Тамара Володимирівна. В її гардеробі переважають речі, розроблені донькою.

Одна з головних рис характеру Тетяни – благодійність. Вона вміє своєчасно не просто поспівчувати, а й прийти на допомогу. Був такий випадок, що допомогла багатодітній родині купити будинок, а дівчинку з тієї родини навіть прихистила на певний час.

Серед мрій Тетяни Мормуль – благочинний реабілітаційний центр. Вона мріє придбати породистих коней й оздоровлювати дітей з ДЦП. Бо ж коні, як люди – у кожного свій характер, темперамент. З ними треба розмовляти...

Від насичених буднів, всілякої депресії найкращий відпочинок, як вважає Тетяна Мормуль – мандри. Наступного літа, як тільки підросте маленька Софійка, всі разом мріють відправитись у подорож до Грузії.

Як добре, що серед нас є ті, що надихають, радують, створюють затишок і комфорт.

Людмила ЧЕЧЕЛЬ

Добавить в закладки и поделиться:

Комментарии к этой заметке больше не принимаются.


TRANSLATE

август, 2015

пн вт ср чт пт сб вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Всякие наглядности: