Размер шрифта:

ГОЛОВНЕ – НЕ ВТРАЧАТИ ВІРУ В СЕБЕ

ГОЛОВНЕ – НЕ ВТРАЧАТИ ВІРУ В СЕБЕ

ЮРІЙ УТКІН: «ГОЛОВНЕ – НЕ ВТРАЧАТИ ВІРУ В СЕБЕ»

Завдячуючи Світлані Винограденко, голові Міжнародної громадської організації «МОЗІРОН»,  під час перебування у Харкові, мені пощастило познайомитися з Юрієм УТКІНИМ – українським лижником, біатлоністом, майстром спорту України. 
Минулого року Юрій Уткін взяв «срібло» паралімпіади-2014 у Сочі у відкритій естафетній гонці на дистанції 4х2,5 метра. 
Народився  спортсмен у Харкові. Інвалідність по зору отримав з дитинства. Навчався у харківській школі-інтернаті № 12 для дітей з ослабленим зором. Після школи успішно вступив до Харківської зооветеринарної академії. 
На запитання: «Що привело у спорт?» відповідає – цікавість. 
Це сьогодні спорт – невід’ємна частина його життя. З дитинства займався плаванням. Тренер зібрав до команди саме тих, хто був «з моторчиком». В свою чергу батьки настоювали, щоб ходив до музичної школи. Юрій добре  грав на домрі. Але ж спорт переміг.
З 2007 року спортсмен є членом параолімпійської збірної України з лижних гонок і біатлону. Він брав участь у кубку світу 2009 року з лижних гонок та біатлону м. Сьюсьоен (Норвегія). На тих змаганнях зайняв 9 місце з біатлону. Також Юрій є фіналістом чемпіонату світу 2009 року у м. Вуокатті (Фінляндія), зайнявши 8 місце з лижних гонок та біатлону.
 – Лижним спортом серйозно зайнявся у 17 років,  –  згадує Юрій. – всьому завдячую першому тренеру Миколі Васильовичу Вовчаку, який ліпив з мене спортсмена, мав творчий і психологічний підхід. Я не мав сумнівів у жодній його рекомендації, пораді. 
Про паралімпіаду-2014 Юрій говорить так: « Ми їхали туди з метою не лише виборювати медалі, й відстоювати мир у своїй країні!»
Юрій Уткін впевнено й наполегливо працює – йде далі. Зараз має тренувальну перерву між двома збірними, а вже 9 листопада знову стане на перший сніг.
На дозвіллі перевагу віддає велосипеду.
 Найбільша його любов – дружина з якою пліч-о-пліч.
 –  Мрія?
 –  Перемагати! І ніколи не втрачати віру в себе.
 
Людмила ЧЕЧЕЛЬ
 

Добавить в закладки и поделиться:

Комментарии к этой заметке больше не принимаются.


TRANSLATE

сентябрь, 2015

пн вт ср чт пт сб вс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Всякие наглядности: