Размер шрифта:

Життя зi спортом яскравiше

Життя зi спортом яскравiше

 

З дитинства ми чуємо навколо себе гучні висловлювання на тему спорту; будь то «О, спорт! Ти - Мир!!» або   «Загартовуйся, якщо хочеш бути здоровий!» І безліч інших. І адже ніхто з цим не сперечається. Завжди всім було відомо, що заняття спортом в значній мірі можуть зберегти здоров'я, нерідко поправити його, і, як наслідок, продовжити життя.

 

В умовах сучасного світу, коли більшу частину часу ми проводимо в сидячому положенні, кожному необхідно приділяти час фізмінуткам, щоб елементарно підтримувати себе і свою опорно-рухову систему в тонусі. Але в ідеалі фізична культура повинна супроводжувати людину від самого народження і, можна сказати, до смерті, оскільки вона надає оздоровчий і профілактичний ефект, що є надзвичайно важливим у будь-якому віці.
 
13 лютого 2015 року відбулися змагання з волейболу серед збірних команд хлопців і дівчат загальноосвітніх шкіл району, які проводились на базах Білоколодязького НВК (юнаки) та Юрченківської ЗОШ (дівчата).
 
 
Збірну дівчат представляли: Цвіренко Юлія – капітан команди, Обелець Наталя, Скрипнік Юлія, Галімська Юлія, Курильченко Анастасія, Мудраченко Ніна, Пащенко Анастасія, Білінська Анна; збірну юнаків - Бондаренко Володимир – капітан команди, Філімонов Віталій, Вялий Максим, Погорєлов Владислав, Чернецький Сергій, Мельничук Олександр, Полтавченко Микола, Гуляєв Дмитро.
 
 
Вітаємо наші збірні команди, які посіли призові місця: дівчата – ІІ місце, юнаки – ІІІ місце.
 
За графіком шкільної спартакіади «Спорт протягом життя» кожен рік, у лютому місяці, в нашій школі проводяться традиційні змагання з волейболу на кубок в честь вчителя фізичної культури Дрожаніка Івана Тимофійовича. Іван Тимофійович працював у нашій школі з 1956 р по 1994 р (41 рік).
 
Змагання проводились за двома віковими категоріями: 5 – 7 класи (хлопці, дівчата), 8 – 11 класи (збірні класів).
 
Боротьба за першість була запеклою. Кубки вибороли: у І групі – 5 клас – капітан команди Гедзенюк Андрій, у ІІ групі – 10 клас – капітан команди В’ялий Максим. 
 
За традицією кожен рік учні нашого НВК ідуть у туристичний похід за різними маршрутами. Цього разу учні 6,7,9 класів з вчителями фізичної культури Синельник Надією Михайлівною та Філімоновою Наталею Анатоліївною пройшли маршрутом смт.Білий Колодязь - с.Петропавлівка.Подорож була цікавою, захоплюючою. Учні отримали велике задоволення і багато вражень, а головне - оздоровилися.
 
Учні нашого НВК разом з вчителем фізизної культури Філімоновою Н.А. були вболівальниками на чемпіонаті Європи з волейболу серед чоловіків збірних команд міста Харкова "Локомотив" та Турції "Malive", який проводився у м.Харкові.
 
У грудні 2014 року збірна команда Білоколодязького НВК, до якої ввійшли учні 5-10 класів, взяла участь у районних змаганнях "Козацькі розваги". Змагання проводилися у гімназії №1 м.Вовчанська. Цікаво і азартно пройшли  спортивні перегони  для всіх учнів. Наша команда посіла 4 місце. Спасибі за участь!!!
 
Відповідно до наказу відділу освіти Вовчанської РДА «Про проведення малих Олімпійських ігор серед учнів ЗНЗ району», з метою створення умов для організації дозвілля дітей, профілактики негативних явищ у дитячому середовищі, виховання й розвитку творчого потенціалу та підтримки талановитих дітей, виховання моральних і вольових якостей у дітей і формування здорового способу життя серед молодого покоління, у січні на базі гімназії № 1 було проведено ІІ етап малих Олімпійських ігор. До участі у змаганнях були залучені учні 3 – 8 класів, які розбиті на три вікові групи: І група – 3, 4 класи; ІІ група – 5, 6 класи; ІІІ група – 7, 8 класи.
 
Змагання були цікавими, емоційними. Найбільше учням сподобались комбіновані естафети.
 
 
 
 
 
 
 

Добавить в закладки и поделиться:

Комментарии к этой заметке больше не принимаются.


TRANSLATE

сентябрь, 2015

пн вт ср чт пт сб вс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Всякие наглядности: