Размер шрифта:

ТЕТЯНА ЗОЗУЛЯ: «J’erelia – це джерело здоров’я та краси для

ТЕТЯНА ЗОЗУЛЯ: «J’erelia – це джерело здоров’я та краси для

ТЕТЯНА ЗОЗУЛЯ: «J’erelia – це джерело здоров’я та краси для всієї родини»

Тетяна Зозуля, директор з розвитку бізнесу в компанії J’erelia, переконана, що випадкових зустрічей не буває.
– Не так давно, на одному із бізнес-тренінгів, мені пощастило познайомитися зі Світланою Винограденко, президентом міжнародної громадської організації «МОЗИРОН», - ділиться спогадами Тетяна. – Відтоді я горджуся, що знайома з цією людиною. За цей час у моєму житті багато чого змінилося. У Світлани цікаві думки, ідеї й проекти. Вона вміє – ні, не переконати, а знайти свою думку й повірити. Наше знайомство швидко переростає у співпрацю.
Вісімнадцять років Тетяна Зозуля разом з чоловіком займалися вже добре налагодженим сітьовим бізнесом. Та раптом їм потрібно було круто змінити напрямок, створити нову компанію. Жінка не побоялась труднощів, а навпаки впевнено взялася за справу.
Ось так, навесні, в Україні з’явився новий вітчизняний бренд «Джерелія».
– Ми створені, щоб дарувати українській нації красу, здоров’я та гарний настрій! У нас стовідсотковий український продукт, розповідає Тетяна. Головне – повірити у свої сили й можливості.
Тетяна в бізнес прийшла разом з чоловіком Ігорем. Вони об’єднали якісний затребуваний продукт, мотивації, а також чесну і справедливу систему винагороди. Надихає енергія та сповнює розуміння того, що їхні дії підтримують економіку країни, створюють робочі місця. І, найголовніше – український народ зможе бути здоровішим, красивішим, успішнішим та фінансово самостійним. Тетяна й Ігор – майстри у створенні міжнародних структур, які працюють ефективно й успішно.
Тетяна Зозуля – успішний бізнес-тренер, ведуча авторських тренінгів з ораторської майстерності, позитивного мислення, підприємництва. По життю вона йде упевнено. Її супроводжують три важливих ключових слова – ентузіазм, бо ж життя у всіх одне, ракурс – інший погляд на життя породжує видатні ідеї та результати і слово – кожен, тобто роль підприємництва у тому, щоб зробити світ кращим для кожного з нас.
Цікавлюся: чому саме «Джерелія»?
– Коли на світ з’являється дитина, їй обов’язково дають ім’я. Те ж саме відбувається й при народженні нового бренда. Назва нової косметичної марки J’erelia має свою історію.. Овіяна вона казковими легендами та не походить від імені видатних вчених чи їхніх коханок чи доньок. Все набагато реалістичніше й простіше, а тобто – правдивіше. Тобто бере свою назву від слова «джерело» - це документ , на основі якого створюють наукове дослідження або ж черпають знання для інших сфер діяльності. Ось тому J’erelia – це джерело здоров’я та краси для всієї родини.
В родині Тетяни й Ігоря підростає син Нікіта. Йому лише десять років, але він активно бере участь у сімейному бізнесі: любить бувати на конференціях, їздити у відрядження, контактувати з людьми. Про продукцію компанії знайомить однокласників з нових каталогів.
Коли українські підприємці задумували створити новий національний бренд J’erelia, вони розуміли, що вся продукція – від косметичних засобів, колекції одягу та аксесуарів до лінійки продуктів харчування – буде випускатися українськими виробниками. Така тенденція диктує створення нових робочих місць для українців, багато з яких в умовах нинішньої економічної ситуації стали безробітними.
Тому можна сміливо говорити про те, що купуючи продукцію ТМ J’erelia, кожен українець підтримує свого співвітчизника, а значить, вносить свій внесок у розвиток економіки країни.

 

 

 

Людмила ЧЕЧЕЛЬ

Добавить в закладки и поделиться:

Комментарии к этой заметке больше не принимаются.


TRANSLATE

декабрь, 2015

пн вт ср чт пт сб вс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Всякие наглядности: