Размер шрифта:

ЖИТТЯ, МОВ ТАНОК

ЖИТТЯ, МОВ ТАНОК

 

Знайомтесь – Катерина Золотова, волонтер Міжнародної громадської організації «МОЗІРОН».

Спілкуватися з Катериною – легко, одне задоволення. Вона ніби розділена на маленькі частинки – пазли.  Пазли віри, мрії, пазли характеру, пазли любові, сім’ї, материнства і, звичайно ж, пазли творчості. Вона вміє радіти найменшому. Будь-яку роботу виконує з радістю, задоволенням і натхненням. Так було і того дня, коли зустрілися на одному заході. Саме тоді й переконалася, що в цієї пані вдається все, за що б вона не взялася. А ще Катерина переконана, що кордону між мріями і їх здійсненням не існує. А ідей у неї стільки…вистачило б часу на втілення. Вона мріє зробити цей світ яскравішим, добрішим і привітнішим для кожного, хто поруч. Говорить легко й щиро:

 – З Міжнародною громадською організацією знайома практично з початку заснування.
– Світлана Винограденко, без перебільшення, розкрила мені очі  на все, чим зараз займаюся. Тепер я знаю точно, що всі благії справи повертаються сторицею. Перший захід, який ми проводили і де познайомилися, був у FitCurves. Це мережа фітнес-клубів для жінок. Світлана там проводила майстер-клас. Розповідала як варто стежити за своїм тілом. Зокрема, як користуватися аплікаторами Ляпко. А ті, хто досяг успіху – отримали від Світлани Винограденко сертифікат. Серед переможців була і я. Ось так. Головне – повірити.

Катерину час від часу цікавили питання чому ті чи інші речі відбуваються в нашому житті. Вона пройшла безліч майстер-класів. Інша справа зустріти потрібну людину, відчути її й подружитися. Ось тоді вже й результат інший отримуєш. Світлані вдалося розкрити таланти Катерини, просто без сумнівів повірити, що все можливо і реально.

 – Світлана зуміла розкрити в мені  багато граней, які я мала, але якимось чином не могла розкритися, - розповідає Катерина. – Наприклад, побачила мою комунікабельність, вміння налагоджувати стосунки з людьми.

 – Катюша чудово співає, –  розповідає Світлана Винограденко. – Бачили б ви як вона танцює… Вона розчиняється у танці. А ще – володіє іноземними мовами.

 …Є люди, які несуть лише позитив. Сьогодні саме такою є й Катерина Золотова. Тепер волонтерство – це поклик її душі. Спілкування з людьми допомогло їй розкритися, мов квітці. Вона не задумується ні на мить, що  буде потім. Вона дослухається до слів свого чоловіка, який каже: «Зробив добро – відпусти його в море!»

На сьогодні Катерина Золотова має свою справу – підтримує українського виробника «Нове життя». Задоволена і продукцією, і компанією. А головне – високоякісний продукт. Робота приносить їй задоволення.

 –  А коли бачиш, як на очах змінюються люди, стають здоровішими, тоді й очі загораються, з’являються сила й натхнення, надихаєшся сам і надихаєш інших,  –  ділиться враженнями Катерина.

На дозвіллі Катерина,  при бажанні, може сплести гачком, наприклад, пінетки для онука, хоча не вважає це заняття за хобі. Нещодавно відвідала майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки. Майстриня прийшлася їй по духу і лялька вийшла на славу. Зараз відвідує майстер-клас з фінансової грамотності. Сьогодні це не просто актуально, а й необхідно.

Любить Катерина подорожувати. Подорожі надихають і збагачують її душу. В подарунок любить отримувати квіти: троянди й орхідеї.  Сама ж вона привітна й сонячна, завжди з усмішкою й відкритим серцем до людей. Розмова наша відбулася на одному диханні, ніби ми знайомі вічність.

Людмила ЧЕЧЕЛЬ

Добавить в закладки и поделиться:

Комментарии к этой заметке больше не принимаются.


TRANSLATE

март, 2016

пн вт ср чт пт сб вс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Всякие наглядности: