Размер шрифта:

ЛЮДМИЛА ФЕДОТОВА: «СІМ’Я – ЦЕ СЕРЙОЗНО!»

З Людмилою Федотовою ми зустрілися в Ірпінському міському парку ім. В. Правика. За ароматною кавою й запашним чаєм швидко минула наша розмова. Лишився теплий спогад і приємні враження.

 

Людмила Федотова щиро радіє новим знайомствам. Мов дарунок сприйняла знайомство зі Світланою Винограденко, головою правління МГО «МОЗІРОН».

 

– Мені досить близькі теми проектів Світлани Винограденко, - ділиться враженнями Людмила Федотова. – Я готова до співпраці.
 
На свій вік Людмила мудра й розсудлива. Народилася й зростала на Черкащині. Мама виховувала її з братом практично сама. Особливих незручностей і проблем дівчинка не відчувала. Мама була чудовою кравчинею, першокласною модисткою. Отож, дівчинка завжди мала модні й красиві сукні.
 
Людмила змалку чітко засвоїла головне правило: треба добре вчитися, щоб досягати своєї мрії. А мрія була. Не повірите – Людмила мріяла працювати в банку, хотіла стати фінансистом! А ще твердо вирішила, що сім’я – це серйозно. Отак поетапно мрії здійснювалися. Спершу стала студенткою Ірпінського податкового вузу. І в банку пощастило попрацювати, навіть на керівній посаді! Людмила з приємністю згадує, як потрапила на роботу до одного з престижних банків столиці. Свого часу подала документи на вакантне місце Правекс-банку. Із 12 чоловік перевагу надали їй!
 
Перше, невдале кохання не зламало. У неї був час подумати, пізнати себе і…зустріти на своєму шляху Всевишнього. Саме йому довіряла свої думки, радилася, зверталася за допомогою. І..повірила: щастя є! З Віктором їхні шляхи десь перетиналися, вони йшли назустріч одне одному… Доля їх звела. Вже п’ять років вони разом. У них багато спільних інтересів.
 
…Одного дня Людмила задумалася: а заради чого я живу? Дім – робота. Час швидко спливає. Звернула увагу, що давно нічого не читала. Прийняла рішення: звільнилася з роботи, щоб краще налагодити сімейні стосунки, розібратися в собі, зайнятися громадською роботою. Три роки тому занурилася в сімейне життя: перечитала багато літератури різних напрямків з розвитку особистості. Цікавила тема шлюбних стосунків, свого призначення на землі.
 
 – Багато читала про свідомість, підсвідомість. Як вони співпрацюють між собою, - розповідає Людмила. - Дякуючи цьому, прийшла до висновку, що в мене є призначення.
 
…Довго аналізувала, що може зробити? За що болить душа? Її хвилюють , наприклад діти. Раніше якось вважали, що їх виховає дитячий садок, школа. Але ж виховання має відбуватися в самій сім’ї. Та й до студентів вона не байдужа. З досвіду знає, що не завжди вони роблять свій вибір, швидше виконують волю батьків…Ось тому їм і важче влаштуватися в житті, зробити правильний вибір. Хвилює її і проблема спілкування та догляду з онкохворими, бо доводилося боротися за здоров’я мами чоловіка…
 
Людмила Федотова вже має певний багаж і життєвий досвід з яким охоче може поділитися. Разом з чоловіком вони закінчили Духовну академію при одному храмі. Разом писали дипломну роботу про відкриття соціального центру в Ірпені. З Віктором ведуть проект «Анатомія шлюбу». Вона мріє працювати з молоддю, молодими сімейними парами. У неї є чудовий досвід: проводить тренінги з особистого зростання.
 
…Людмила з Віктором люблять подорожувати, відкривати нові країни і міста. Не так давно Людмила стала на лижі! Пристрасть читання літератури лише збільшується. Як і більшість жінок, любить пекти, в'язати гачком, вишивати… До слова, весільного рушника, як і годиться, вишивала сама. Людмила вірить в свою долю.
 
Людмила ЧЕЧЕЛЬ

Добавить в закладки и поделиться:

Комментарии к этой заметке больше не принимаются.


TRANSLATE

июнь, 2016

пн вт ср чт пт сб вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Всякие наглядности: