Размер шрифта:

Благодійний проект «Творча майстерня Родини Сивак»

Чотири роки поспіль в м. Ірпінь Київської області, у міській бібліотеці в дитячому читальному залі за адресою: м. Ірпінь, вул. Шевченко, 3 «А», для дітей розпочато благодійний проект «Творча майстерня Родини Сивак». Перши декілька років проект підтримувала Асамблея громадських організацій «Розвиток Приірпіння». Залучений спеціаліст по роботі з дітьми – Філімонов Микола Васильович, художник. Активісти проекту – сім’я Сивак; Наталія Пророченко (мама); Марина Анісімова (мама); Оксана Левченко (мама); Тетяна Кодьєва (мама); Людмила Войдюк (мама).

Мета проекту – залучення дітей до творчого процесу вивчення художніх стилів та технік виконання малюнків. Освоєння квілінгу, ліпкі, флористики, орігамі, аквагрим, декупаж. Також проходять тренінги для формування та гармонійного розвитку особистості дитини. Лялькові вистави з уроками Доброти, квести Добра. Участь у творчо-художніх конкурсах. Оздоблення міста. Участь у міських, обласних, українських та міжнародних конкурсах та виставках.

Створення родинного спілкування дітей та батьків, дорослих та дітей під час заходів.
Виготовлення та передача своїх робіт для підтримки людей які потребують уваги.
Новина!
В рамках проекту «Пізнання світу через творчість» МГО «МОЗІРОН» продовжує заняття в творчій майстерні сім’ї Сивак по п’ятницям з 14.30-17.00 за адресою: м. Ірпінь, вул. Шевченко, 3 «А» у міській бібліотеці в дитячому читальному залі. 
Керівник проекту, волонтер МГО «МОЗІРОН» – Сивак Антоніна Валеріївна - тел. 097-825-24-03, e-mail: syv_ant.val@mail.ru
Із залученням фахівця - Філімонов Микола Васильович, художник.
Новина
Працюємо з партнерами - Творча майстерня Родини Сивак звертається до Міжнародного благодійного фонду «Можливості» з проханням отримати подарунки від ексклюзивного партнеру проекту «Сумка самарянина».

Добавить в закладки и поделиться:

Комментарии к этой заметке больше не принимаются.


TRANSLATE

октябрь, 2016

пн вт ср чт пт сб вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Всякие наглядности: