Размер шрифта:

ТАМАРА КОТЕЛЯ: «ЗАРАДИ ЛЮБОВІ Я ЗМОЖУ ВСЕ!»

Час від часу задумуюся: які ж невидимі ниточки зводять людей зі спорідненими душами? Але ж як приємно, що вони переплітаються, рідняться й творять дива.

Знайомтесь: Тамара Мефодіївна Котеля, завідуюча організаційно-масовим відділом Будинку дитячої творчості Шевченківського району міста Києва, відмінник освіти України. Минулого року МГО «Федерація жінок за мир в усьому світі» визнала Тамару Котелю «Жінкою року» в номінації «Жінка педагог».

Родове коріння Тамари Мефодіївни з Шевченкового краю, зі славного Канева. Там минули її шкільні роки й почалася педагогічна діяльність. Вона могла успішно жити й працювати у рідному краю, але... У свої сорок два змінила все своє життя. Маючи 23 роки педагогічного стажу, жінка з родиною переїхала ближче до столиці. Уваги й підтримки потребували діти, які ставали на свій шлях, здобували освіту в столиці. Не все так легко, коли чоловік, не тільки учасник бойових дій в Афганістані, а й інвалід. Та мудра й сильна жінка не здавалася ніколи. Вона швидко знайшла роботу.

Працюючи певний час у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна, Тамара Мефодіївна заснувала Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс військово-патріотичної пісні «Пам'ять серця» серед військових ліцеїстів, вихованців кадетських, козацьких класів та навчальних закладів силових структур України і учнів загальноосвітніх навчальних закладів України, присвячений дню пам’яті примирення. Цього року фестиваль відбудеться 23-25 березня вже вчетверте. Завершиться гала-концертом у Центральному Будинку офіцерів ЗС України.

 – Та завжди виникають проблеми у пошуках спонсорів, які б надали призи для переможців, - розповідає Тамара Мефодіївна. Минулого року мені дали номер телефону Світлани Виноградено, голови правління МГО «МОЗІРОН». Зізнаюся, що трохи вагалася по телефону, не знаючи людину, звертатися за допомогою. Але про все забула, коли почула привітний голос й запитання на запитання: «Скільки потрібно призів? Коли й куди їх привезти?»

Познайомилися ми на моєму творчому вечорі, коли я презентувала книжку «Осінні етюди». Світлана Володимирівна помітила мої проблеми зі здоров’ям і тут же запропонувала якийсь чудодійний крем. За кілька днів я вже почувала себе бадьоро. Моїм приємним здивуванням було те, що це наша, вітчизняна продукція «Нове життя». Тепер я й мої знайомі користуємося цією чудодійною продукцією.

 Тамара Котеля – дивовижна жінка. У неї велике й добре серце. Біля неї завжди збирається острів таких же споріднених душ. «Випадкових людей не буває, - стверджує Тамара Мефодіївна. Якщо я вже з кимось подружу – це надовго». Сама ж Тамара Мефодіївна завжди готова прийти на допомогу, вислухати, порадити. Її любові вистачає на всіх. Гордість Тамари Котелі – це її донечка Оленка з онуками й син Олександр. А на дозвіллі із душі виходять вірші. Щирі, добрі як і сама авторка.

Людмила ЧЕЧЕЛЬ

Добавить в закладки и поделиться:

Комментарии к этой заметке больше не принимаются.


TRANSLATE

март, 2017

пн вт ср чт пт сб вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Всякие наглядности: