Размер шрифта:

ЇЇ ЛЮБОВ НАВЧАЄ ВСІХ ЛЮБИТИ

ЇЇ ЛЮБОВ НАВЧАЄ ВСІХ ЛЮБИТИ

ЇЇ ЛЮБОВ НАВЧАЄ ВСІХ ЛЮБИТИ

Скільки жінок, стільки й доль. Світлана Винограденко, кандидат психологічних наук, Президент правління МГО «МОЗІРОН» так захоплено розповідала про цю Жінку. Воістину з великої літери. Знайомтесь - Світлана Степанівна Бурбеза, мама двох чудових дітей і двох онуків. Сама ж героїня не вважає, що її життя варте подвигу, а ось від розмови про дітей світиться любов’ю.

Скільки може витримати Жінка? Скільки може розділити радостей і жалів. А як зберегти кохання й пронести його через роки? Як знайти ниточку любові й дружби з дітьми?

– Здається таємниць і рецептів ніяких не маю, скромно зізнається Світлана Степанівна. Просто треба любити. Любити тих, хто поруч, любити свою справу. Робити все віддано і чесно.

Світлана народилася на Вінниччині в родині педагогів. Батько був директором школи, мама – вчителька. Отож, у виборі професії проблем не було. Обрала природничо-географічний факультет.

З майбутнім чоловіком, як жартує сама Світлана Степанівна, разом череду пасла. «Моя мама і його тато сиділи в школі за однією партою! Згодом роз’їхалися. А нас ось доля звела з Анатолієм. Я коли до бабусі в село приїжджала, там і познайомилися. А ще мій брат на його сестрі оженився. Ось така історія. То й ми вже були як рідні.»

…У Світлани Степанівни виступають сльози, надривається голос. Їй ще болить рана втрати чоловіка. Трохи більше року минуло без нього. А їй все хочеться звернутися, запитати поради… Та в якусь мить вона розуміє, що Анатолій пішов, а їм усім дав можливість стати сильнішими, жити далі й радіти життю. Не кожна жінка може згадувати мало не кожен день прожитий у радості й любові, мов за кам’яною стіною. А життя було не мед, коли чоловік військовий. Скільки кілометрів довелося подолати разом з дітьми. Можливо вони тепер розуміють і знають ціну життю. А ще Анатолій Дмитрович був безвідмовним, коли до нього зверталися за допомогою.

 – Був такий випадок, розповідає Світлана Степанівна. – Телефонує якось Анатолій з роботи й запитує: «Скільки у нас грошей вдома є?» А потім примчав, зібрав заощадження і в Інститут Амосова помчав. Там, виявляється, його землякові операцію мали робити, а грошей не вистачало…Останнім було поділиться. Минуло багато часу. Поїхали ми в село. А з Анатолієм усі вітаються, руку пожимають, перешіптуються, мовляв, це той чоловік, що земляка нашого врятував…

Так і дітей своїх виховували на власних прикладах. Про старшого сина Анатолія Світлана Степанівна готова говорити годинами.

Анатолій Бурбеза не просто захоплюється машинами. Це саме він Президент клубу BMW й неодноразово влаштовує у столиці фестивалі. Це саме він з командою підкорив найвищу гору в Україні Говерлу за допомогою…автомобіля «Нива-Шевроле». Цей факт зареєструвала Книга рекордів України.

Це саме він, Анатолій Бурбеза пережив неймовірно складну дорожню аварію. Вижив і продовжує радіти життю.

Київський бізнесмен Анатолій Бурбеза швидко відгукується на пропозиції. Його друг якось обмовився, що під Маріуполем в батальйоні «Азов» немає кому ремонтувати техніку. Анатолій тут же зібрав команду і сам вирушив на допомогу. Він навіть сина-старшокласника взяв із собою. Це щоб знав, що окрім спокійного столичного життя є й інше, де щохвилини відстоюється й виборюється мир.

– А любов до машин в Анатолія десь із класу четвертого – пригадує мама Світлана. – Він ще в селі на Вінниччині сідав за кермо «Запорожця» й любив підвозити бабусь. Уявляєте, його із-за керма не видно було. Їде машина, а за кермом нікого!

Свою любов Світлана Степанівна розділяє і з донечкою Юлею. Вона ніколи й нічого не нав’язує й не диктує своїх правил. Просто має якийсь дивний психологічний талант у вихованні й порадах. Юля також успішно водить авто, займається улюбленою справою й виховує сина Микиту. Мріє зайнятися фотографією. Восьмирічний Микита чуйний і уважний хлопчик. Почувши від старших, що бабусі не можна нічого важкого робити, заходився на дачі сам пересаджувати квіти.

А познайомилися всі ми у неймовірно чарівної Світлани Винограденко, кандидата психологічних наук, міжнародного консультанта з питань здоров’я, бізнесу й життєдіяльності людини. Свого часу Світлана Степанівна приїхала до Світлани на консультацію. Відтоді – друзі. Цінуймо кожну мить. Насолоджуймося життям. Вчимося любити й берегти любов, як це вдається Світлані Бурбезі.

Людмила ЧЕЧЕЛЬ

Добавить в закладки и поделиться:

Комментарии к этой заметке больше не принимаются.


TRANSLATE

апрель, 2017

пн вт ср чт пт сб вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Всякие наглядности: