Размер шрифта:

ВЕСЕЛА ХАТА НА ГОСТЕЙ БАГАТА

 

Телефонний дзвінок із Харківщини - бадьора нотка й приємне спілкування. Це - лише радісні емоції, оптимістичний настрій і творчий запал. Телефонувала завідувач й художній керівник Білоколодязького селищного Будинку культури Алевтина Василівна Омельяненко.
- У мене так багато інформації! Насамперед хочу сказати, що нам неймовірно пощастило на прекрасну землячку - Світлану Винограденко, голову правління Міжнародної громадської організації «МОЗІРОН» (Міжнародна організація за збереження і розвиток народу). Якось Світлана звернула увагу, що жінкам поважного віку, які вже на заслуженому відпочинку, самотньо й незатишно лишатися на самоті, й запропонувала міні-проект «Весела гостинна хата Білоколодязької громади». За кілька днів ми отримали в подарунок для земляків чашки для чаю, чайник, скатертини, серветки, чай, цукерки. Тільки так, за чашкою чаю і дружньою бесідою, можна об’єднати людей.
На першу зустріч «Веселої гостинної хати» прийшло 25 осіб. Жінки заповнили анкету, вказали свої улюблені заняття, а за кілька днів у клубі завирувало життя. Щопонеділка в Будинку культури збираються ті, хто любить грати у шахи, доміно, лото, нарди. Алевтина Василівна уточнює, що набори ігор благодійно передала Світлана Винограденко та її подруги Тетяна Дурнєва, Оксана Сохатська. Щовівторка у «Хаті» - курси англійської. Заняття веде Алевтина Омельяненко (раніше викладала в школі). Щосереди збираються ті, хто хоче навчитися або вдосконалити майстерність в’язання на спицях чи гачком. А в четвер зі стін клубу линуть звуки баяна - збираються члени гуртка «Українська пісня». Незвичайний день - п’ятниця, коли збираються на гурток «Плетіння паперовою лозою». Таємниці техніки знає керівник Тетяна Мироненко. Вже на перших заняттях жінки творять дива! Важко повірити, що кошики, скриньки, вазочки сплетені ними з «паперової лози». Щосуботи працює гурток «Комп’ютерної грамотності». Його проводить досвідчена Оксана Свинарьова. Всі проекти підтримує й селищний голова Володимир Сердечний.
Алевтина Василівна розповідає: життя в них таке насичене й цікаве, що нудьгувати ніколи. Зараз готуються до «Літературної гостини» - хочуть зібрати всіх творчих людей і відкрити імена місцевих письменників. Ось так дружно й згуртовано живуть у Білому Колодязі. А інакше й не можна, бо всі ми - одна родина.
Людмила Чечель.
Фото автора.
P.S. Повну версію статті читайте у №7 «Порадниці» від 16 лютого 2017 року.

Добавить в закладки и поделиться:

Комментарии к этой заметке больше не принимаются.


TRANSLATE

апрель, 2017

пн вт ср чт пт сб вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Всякие наглядности: