Размер шрифта:

СВІТЛАНА ВИНОГРАДЕНКО: «НОВЕ ЖИТТЯ» – ЦЕ ЛЮБОВ, ЗДОРОВ’Я, ЩА

СВІТЛАНА ВИНОГРАДЕНКО: «НОВЕ ЖИТТЯ» – ЦЕ ЛЮБОВ, ЗДОРОВ’Я, ЩАСТЯ І ДОБРО

Світлана Винограденко, міжнародний консультант з питань здоров’я, бізнесу, життєдіяльності людини, кандидат психологічних наук, громадська діячка. Сьогодні Світлана Володимирівна ділиться думками з приводу співпраці з українською компанією «Клубна система «Нове життя».

 – Світлано Володимирівно, не так давно Ви представляєте українську компанію «Клубна система «Нове життя». Будь ласка, розкажіть нашим читачам про цю компанію, про засновників.

– Так, одна з моїх місій на сьогодні – це активна співпраця з компанією «Нове життя». На сьогодні це досить відома компанія на ринку України.

Міжнародна Громадська Організація Клубна Система «НОВЕ ЖИТТЯ» народилася 13 січня 2005 року у м. Дніпрі (тоді ще Дніпропетровську). 

 

Засновники компанії - сім'я Базарних Миколи Борисовича і Любові Романівни свого часу поставили перед собою велику мету: ОЗДОРОВЛЕННЯ НАЦІЇ, ПОЛІПШЕННЯ СІМЕЙНОГО БЮДЖЕТУ НАШИХ ГРОМАДЯН, ПІДНЯТТЯ ПРЕСТИЖУ УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИКА.

 Мені припала до душі ця благородна місія, яку я вирішила підтримати.

З перших кроків компанія інтенсивно розвивалася. Вже у 2006 році «Нове Життя» стало компанією - виробником натуральної продукції широкого вжитку, покликану зберегти здоров'я, з власним високотехнологічним виробництвом і Торговою Маркою.

 

Важливо зазначити, що вся продукція  Торгової Марки "Нове Життя" сертифікована і схвалена Міністерством Охорони Здоров'я  України!

 – Розкажіть, будь ласка, як працює ця компанія.

– З першого дня КС «Нове Життя» працює за принципом мережевого маркетингу, що дало можливість бути сьогодні гігантом на вітчизняному ринку. Динаміка розвитку вражає. На сьогодні в Україні відкрито понад 600 інформаційних центрів, де українці навчаються ставати грамотними споживачами і вчаться економити сімейний бюджет.

Тому недаремно, впродовж останніх років за підсумками бізнес-рейтингу України Товариство з Обмеженою Відповідальністю «Лідер-Груп «Клубна Система «Нове Життя» нагороджувалося званням «Лідер галузі», про що і  вручався відповідний сертифікат «ЗНАК  ЯКОСТІ».

 У минулому році та і в попередні роки,  згідно з критеріями національного рейтингу якості товарів і послуг – ЛІДЕР-ГРУП «Клубна Система «Нове Життя» була удостоєна почесного звання КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ і отримало почесну відзнаку «ЗІРКА ЯКОСТІ»..

 За такий потужний національний проект  засновники компанії відзначені високими нагородами. Наприклад, Миколі Борисовичу Базарному було присвоєно почесне звання «НАРОДНИЙ  ПОСОЛ УКРАЇНИ»,  за великий особистий вклад в укріплення дружби і співробітництва між народами і формування позитивного іміджу України, а Любові Романівні Базарній, за високі трудові звершення був вручений Орден «ЗІРКА СЛАВИ. ЕКОНОМІКА УКРАЇНИ».

 Все більше і більше людей дізнаються про нашу чудову компанію, із задоволенням споживають її високоякісний, чудодійний продукт. І з гордістю можемо визнати, що в цьому заслуга наших  спонсорів, майстрів мережевого маркетингу Анни Геннадіївні Моргун і  Володимира Григоровича Моргуна та створеної ними команди. Приємно зазначити, що ми також тут 

Приємно вам повідомити, що у 2015 і у 2016 роках на святкуванні річниці компанії наші спонсори Анна Геннадіївна Моргун і  Володимир Григорович Моргун отримали ОРДЕНИ «За високий професіоналізм»!

Погодьтеся, це достойне визнання  професії мережевика і підняття престижу нашої справи!

 – А за успішну працю, як кажуть, й відповідні нагороди? Чи не так, Світлано Володимирівно?

 – Звичайно, за підсумками бізнес-рейтингу серед жінок України 2015 року Анні Геннадіївні Моргун присвоєно почесний титул Королеви Успіху за високі трудові досягнення та благодійні вчинки, що примножують славу України!

 Вже стало доброю традицією на щорічному святкуванні чергової  річниці КС «Нове Життя»,  відзначати кращих партнерів компанії.

Так, на святкуванні 10-тої ювілейної річниці було нагороджено наших десятьох топ-лідерів  Золотими Медалями «За видатні заслуги в професійній сфері».

На 11-й річниці  відзначили шістьох найсильніших партнерів компанії  Золотими Медалями «За особливі успіхи».

      

А цього року у січні   на урочистому святкуванні 12-ї річниці знову «Новому життю» було вручено  нагороду «Зірка якості - 2016» і визнано кращим підприємством року. Такі рейтинги проводяться організаціями 50-ти країн світу, які об’єднані в міжнародну асоціацію. А тому така нагорода  має міжнародне визнання.

 Приємно констатувати, що наші партнери отримали нагороди, національні сертифікати і медалі від Торгово-промислової палати і Народного Посольства України. А деякі з партнерів отримали по декілька нагород.

 І надзвичайно приємна новина – почесного титулу «Королева Успіху-2017» удостоєна наш високошановний спонсор, партнер Міжнародної громадської організації КС «Нове життя» у статусі Коронований діамантовий Директор Дар’я Георгіївна Моросяк.

 – Продукція з логотипом « Нове життя» відома вже далеко за межами України?

– Завдяки партнерам компанії  продукцію  «Нове життя» знають  у багатьох країнах світу. У нас є споживачі в Італії, Франції, Іспанії, Туреччині, Бельгії, Португалії, Ізраїлі, США, Греції, Великобританії, Німеччині, Болгарії, Арабських Еміратах, Йорданії , Росії, Білорусі, Естонії, Литві, Узбекистані, Казахстані, Індії, Пакистані, Ірані, на Кіпрі і в інших країнах. 

Ми знаходимося з Вами в інформаційному центрі на вулиці Марії Приймаченко, розкажіть, будь ласка, як Вас знайти.

 – Ми знаходимося за адресою вулиця Марії Приймаченко, 8, Інформаційний центр, 515, офіс, 7 ( це неподалік метро «Дружби народів»). У нас можна отримати будь-яку кваліфіковану інформацію, фахову консультацію. Саме у нас можна ознайомитися з каталогом продукції ( а це понад 350 видів). Що важливо – продукт є екстрактом без спирту, і без цукру. Його можна вживати і дітям, і людям старшого віку. А головне ціна, яка не лякає! Відвідувачі знаходять відповіді у висококваліфікованих спеціалістів.

 – Чи маєте зворотній зв'язок зі споживачами?

Тільки так! Нам це важливо. Ми маємо навіть книгу відгуків. Маємо багато позитивних відгуків.

Завдяки вашій продукції, люди безпосередньо можуть навіть співпрацювати з вами?

– Так, бажаючі стають членами клубу. Це, до речі дуже важливо у наш час. Члени клубу отримують знижку у супермаркетах і відповідно будують свій бізнес. З нами співпрацюють люди з окупованих територій. Раз на півроку у нас проходять бізнес-форуми. Постійно розігруються подарунки, даруються навчальні книги.

У Вас, Світлано Володимирівно, цього літа особлива подія в «Новому житті»?

Так. Я знаходжуся в статусі консультант-директора. А зі статусом директора людина може відкривати інформаційний центр. Тобто, ось такий, в якому ми знаходимося. Приємно й те, що цього року, досягши статусу директора, я мала можливість взяти участь у Діамантових канікулах. Разом з членами компанії я провела їх у Туреччині. А це – і навчання, і відпочинок, і мандри. І головне – це сімейний бізнес: тобто чоловік чи дружина є твоїм партнером. Це чудово – працювати в одному направленні разом. До речі, я мала нагоду провести презентацію з цього приводу й поділитися досвідом зі своєю командою. І все – рідною українською мовою. Бо ж продукт – український! Національний! Пишаюся, що маю чудову команду молодих і небайдужих, кому важливо здоров’я українців. «Нове життя» - це моє нове життя! Це – Любов, Здоров’я, Щастя і Добро!

Людмила ЧЕЧЕЛЬ

Добавить в закладки и поделиться:

Комментарии к этой заметке больше не принимаются.


TRANSLATE

июнь, 2017

пн вт ср чт пт сб вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Всякие наглядности: