Размер шрифта:

ТЕТЯНА ДОЛІНСЬКА: «ВИПАДКОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ НЕ БУВАЄ»

ТЕТЯНА ДОЛІНСЬКА: «ВИПАДКОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ НЕ БУВАЄ»

 

ТЕТЯНА ДОЛІНСЬКА: «ВИПАДКОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ НЕ БУВАЄ»

Вони познайомилися не так давно, а дружба і спільні проекти вже можна класти на ваги. Тетяна Долінська йшла на консультацію до Світлани Винограденко. Світлана –міжнародний консультант з питань здоров'я, бізнесу, життєдіяльності людини, кандидат психологічних наук, громадська діячка.   Перед тим Тетяна почула багато добрих слів на адресу Світлани. Сумнівів майже не було. Кожна людина шукає не просто класного лікаря, перукаря, майстра, а й відповідно хочеться, аби спеціаліст був комунікабельним. Споріднені душі обов’язково мають зустрітися.

 –  Світлана мене зацікавила з першої зустрічі, - згадує Тетяна. – Складалося враження, що ми були давно знайомі, а та перша зустріч просто мала відбутися рано чи пізно, бо як інакше. У нас одразу виявилося багато спільних інтересів. Ми однаково любимо людей і книжки. А вже коли заговорили про книжки…

Тетяна, власне, серед книжок і виросла. Так сталося, що її бабуся працювала в літературному фонді України. Отож, частенько автори дарували книжки, багато дефіцитної літератури купували в обмін на макулатуру, передплачували…Взагалі, про бабусю і своє родове коріння, Тетяна готова розповідати довго, захоплено й цікаво.

Свого часу проекти Світлани й Тетяни мали подібні назви. Принаймні слово «добро» завжди звучало на вустах в обох. Світлана Винограденко розповіла Тетяні про свій черговий проект, про видавництво «Криниця» Леоніда Андрієвського, про те, що готується книжка «І оживе добра слава, слава України. Шевченкіана в екслібрисі» ( упорядник Петро Нестеренко). Ну і як не погодитися на участь у такій доброчинній акції? Тетяна одразу дала згоду. Бо створення книги – це прояв добра. Це – знання. Книжки читають дорослі і малі.

  • Я взагалі стою на тому, що людей потрібно повертати до книжки. Звичайної паперової книжки. Тим більше, що років сім тому ми вже проводили подібний проект. А тут ще у нашій благодійній організації були невикористані цільові кошти. Ось і вирішили перерахувати їх на добру справу. До речі, в процесі я дізналася, що таке екслібрис! Це неймовірно цікаво і потрібно. А ще – за щастя познайомитися з творчими людьми.

Сподобалася Тетяні й запроваджена Світланою ідея: «П’ятниця – день подарунків!» Вона давно, власне, цим займалася. Так віддавна було заведено у їхній родині: не залишатися байдужим до ближнього. Спостерігала, як ще бабуся й мама допомагали тим, хто того потребував: комусь купили ліки, комусь речі передали. Прийшла до висновку, що десятину варто віддати на благодійність. Згодом і сама зареєструвала  благодійний фонд «SmartAngel» (Розумний Ангел). В основному допомагала дітям, людям старшого віку.  Тетяна приводить приклади, але не вважає, що це потрібно озвучувати. Вона скромна й відповідальна. Добродійність в тому й полягає, що добро краще робити без оголошень, не чекати похвали й віддяки.

На дозвіллі Тетяна Долінська записує неймовірно цікаві й фантастичні історії. Мені особисто сподобалася «Історія про смажений вітер». А ще вона любить мандри й здоровий спосіб життя.

Доля не випадково зводить людей, щоб вони спілкувалися, знаходили спільну мову й творили Добро.

Людмила ЧЕЧЕЛЬ

 

Добавить в закладки и поделиться:

Адрес заметки: http://blog.moziron.org/post_1543737932.html

Комментарии
Комментарии
Ваш комментарий к статье:
Правила комментирования:cod


  • Все поля формы обязательны для заполнения.

  • e-mail не публикуется.
  • Содержание комментариев, оставленных на опубликованные материалы, является мнением лиц, их написавших, и не обязано совпадать с мнением Администратора, никоим образом не ответственного за выводы и умозаключения, могущие возникнуть при прочтении комментариев, а также любые версии их истолкования.

  • Однозначно не подлежат публикации комментарии:

  • - содержащие оскорбления любого вида (личного, религиозного, национального...);
  • - включающие неуместные теме поста ссылки, в том числе спамовые;
  • - нарушающие положения законодательства Украины и РФ.

  • Факт оформления Вами комментария является безоговорочным принятием этих условий.TRANSLATE

декабрь, 2018

пн вт ср чт пт сб вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Всякие наглядности: